Ефективні шампуні від випадіння волосся
Вирішення проблеми інтенсивного випадіння волосся, яка має безліч способів лікування, не обмежується вибором однієї процедури або засобу з певного сегмента медицини. Так як першопричини захворювання можуть виникати під впливом порушеної роботи організму та внаслідок накопичення шкідливих факторів зовнішнього середовища, найкращим способом боротьби з аномальною втратою волосся стане лікування, яке поєднує в собі застосування лікарських засобів та проведення процедур, методи традиційної та народної медицини.
Одним із пазлів цілої мозаїки лікування є використання цілющих зміцнюючих шампунів проти патологічного випадіння волосся. Цей спосіб боротьби з облисінням не є головним, але свій внесок на підтримку життєдіяльності клітин, які утворюють зону зростання волосяних фолікулів, він все-таки вносить.
Насамперед необхідно нагадати собі, що базисною функцією шампунів є очищення волосяних стрижнів і шкірного покриву голови. Якщо зі своїм основним призначенням засіб справляється не найкращим чином, але водночас має в арсеналі кілька другорядних функцій на кшталт пом'якшення та зміцнення, то зупинятися на купівлі певного шампуню лише через наявність напису «Зміцнюючий» не варто.
Надійний засіб для якісного очищення волосяного покриву вам ще знадобиться, а якщо навіть із цим завданням шампунь справляється погано, то є великий ризик того, що додаткові функції також не виявляться досить результативними.
Справді корисним для стану волосяних цибулин і волосяних волокон буде шампунь, склад якого наповнений активними компонентами, здатними каталізувати біохімічні реакції всередині фолікулів, оскільки це є основою для оптимального росту волосяного покриву.
Корисні елементи складу очищувального та лікувального засобу можуть стимулювати розширення капілярів шкірного покриву голови, посиливши кровотік, а також зміцнити лусочки, з яких складається структура волосяного стрижня. Лікувальний шампунь повинен глибоко проникати до зони росту волосяних цибулин для більш інтенсивного насичення клітин нутрієнтами, а також не повинен забивати пори шкіри голови.
Для посилення ефекту від використання цілющого шампуню у його складі має бути амінексил, який здатний каталізувати процеси регенерації волосяних цибулин, відвари лікувальних рослин, різні ефірні олії, незамінні амінокислоти, мінерали, вітаміни, зволожуючі та зміцнюючі інгредієнти.
Визначити шампунь, який швидше викличе ще більш рясне випадіння волосся, допоможуть такі складові: парабени, силікони, лаурилсульфат натрію, лауретсульфат натрію, спирт у великій кількості. Дані компоненти здатні порушувати звичайний перебіг фізіологічних процесів усередині волосяних фолікулів, сприяти руйнуванню структури волосяного стрижня, а також перешкоджати якісному очищенню наших локонів.
З аптечних засобів дерматологи часто радять пацієнтам, які страждають від різкого випадіння волосся, замінити свої звичайні очищаючі засоби шампунем Фітовал. Засіб розроблений на основі деяких натуральних компонентів, які позитивно впливають на функціонування волосяних цибулин.
Есенція арніки гірської, настій пшениці та розмарину, а також гліколевий екстракт сприяють своєчасному перебігу всіх процесів життєвого циклу волосяного волокна, мають антибактеріальні властивості, заспокоюють подразнену шкіру голови та відновлюють структуру волосяної цибулини зсередини.
Після тривалого застосування локони набувають доглянутого вигляду та природного сяйва, не електризуються та набагато менше схильні до постійного переламування. Консистенція шампуню є досить щільною, має ненав’язливий запах. На аптечних поличках шампунь зустрічається у флаконах ємністю 100 та 200 мл.
Також у фахівців користується популярністю лікувальний професійний шампунь Vichy Dercos. Успішний результат після перших застосувань забезпечують термальна вода, вітаміни групи В та амінексил у складі шампуню.
Така вдала комбінація поживних компонентів збільшує гнучкість волосяного волокна, робить волосяні цибулини стійкішими до негативного впливу зовнішніх факторів (особливо холодних температур), поступово уповільнює темпи відмирання волосяного стрижня, а також нормалізує вироблення колагену, що знаходиться біля фолікулів.
Системне застосування засобу значно покращує загальний стан локонів, він легко змивається з волосся та сприяє легкому розчісуванню, що мінімізує ризик травмування волосяних стрижнів. Не рекомендується використовувати людям із сухим типом волосся. Для кращої результативності шампунь можна використовувати з ампулами Vichy Dercos.
Відмінним рішенням для комплексного лікування аномального випадіння волосся стане Селенцин. Косметологічна серія включає в себе шампунь, який бореться з порушеною роботою сальників; бальзам-ополіскувач, що сприяє розгладженню пасом; маску, яка живить зону зростання волосяних фолікулів нутрієнтами зсередини; лосьйон-спрей, що оптимізує вироблення колагену.
У складі засобів догляду міститься багато активних компонентів, що виконують функцію прискорювачів реакцій усередині волосяних цибулин. Серед них Anageline, кофеїн, есенція лопуха, настоянка кропиви, ментол і вітамін Н.
Дані складові сприяють збільшенню еластичності судин шкіри голови та утриманню зволожуючих компонентів у фолікулах, каталізують реакції відновлення клітин волосяних цибулин, пролонгують життєвий цикл волосяного стрижня, а також оптимізують продукування кератину, який є будівельним матеріалом для волосся. Засоби краще використовувати курсом не менше 3-х місяців, а потім зробити невелику перерву.
Надійним помічником у боротьбі проти різкого випадіння волосся стане цілющий шампунь Біокон. Зазвичай фахівці призначають його у разі виявлення у пацієнта облисіння андрогенного типу, а також в якості профілактики аномальної втрати волосся.
Екстракт медичної п'явки у складі прискорює кровообіг у судинах шкірного покриву голови. Настоянка стручкового перцю стимулює фізіологічні процеси всередині волосяних фолікулів. Протеїни шовку сприяють появі природного блиску локонів, а цинк пірітіон запобігає лущенню шкіри та зміцнює волосяні стрижні. Шампунь найкраще чергувати з іншими лікарськими засобами.
Ще одним визнаним цілющим шампунем є Ельфа реп'яховий шампунь від сильного випадіння волосся. Перевага засобу полягає в тому, що його склад включає більшу частину натуральних компонентів, прирівнюючи цим дію шампуню до принципу впливу масок домашнього приготування.
Реп'яхова олія, настоянка лопуха та значна кількість вітамінів В збільшують сприйнятливість волосяних цибулин до мінералів і нутрієнтів, утримують їх в організмі досить тривалий час, повертають зачісці колишній об'єм і насиченість відтінку.
Якщо внаслідок індивідуальних особливостей вашого організму та схильності до алергій різних видів вам не підійшов жоден лікувальний шампунь, можна користуватися звичайними засобами, додаючи до них капсули вітамінів та таблетки муміє, після чого змивати шампунь джерельною водою з додаванням яблучного оцту та соку грейпфрута.
Також можна спробувати використовувати шампунь, виготовлений в домашніх умовах. Перевага використання такого роду засобів полягає в мінімізованому ризику виникнення подразнення шкіри голови та алергічних реакцій, так як всі інгредієнти для очищувального засобу ми підбираємо самостійно.
У любителів природних компонентів особливою популярністю користується китайський шампунь, який складається з перетертого горошку, змішаного зі 100 мл води. Засобу потрібно кілька годин настоятися, а потім його можна використовувати одночасно і як шампунь, і як маску. Змивати потрібно не раніше, ніж за 20 хвилин.
У домашніх умовах можна приготувати шампунь на основі кефіру чи молока. Для цього потрібно склянку кефіру змішати з розігрітим медом та оливковою олією (стежте, щоб олії було небагато, інакше є ризик після змивання залишитися з жирною шевелюрою). Використовувати потрібно, чергуючи з іншими шампунями домашнього приготування.
Дігтярний шампунь відмінно очищає волосся та обволікає захисною плівкою волосяні стрижні, що робить їх менш схильними до впливу зовнішніх факторів. Для приготування потрібно до березового дьогтю додати терте господарське або дитяче мило, а також якийсь стимулюючий компонент, наприклад, настоянку червоного перцю або сік цибулі. Змивати рекомендується водою із додаванням лимонного соку.
Для того щоб не виникало потреби у використанні лікувального шампуню проти інтенсивного випадіння волосся, необхідно регулярно мити голову, захищати локони від впливу високих і низьких температур, збалансувати свій щоденний раціон, поменше нервувати та періодично навідуватися до дерматолога для отримання професійних рекомендацій.