Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок
Доставка і оплата

Оплата

Сплатити замовлення в онлайн-аптеці можна кількома способами:

Оплата карткою онлайн:

Цей вид оплати обирається в особистому кабінеті покупця на сайті або при оформленні замовлення через гарячу лінію за номером 0 800 50 52 53 (безоплатно в межах України).

Для оплати карткою в особистому кабінеті необхідно вибрати пункт «Оплатити». Для продовження операції Вам необхідно ознайомитись з Угодою користувача та дотримуватися подальших інструкцій.

Оплата в аптеці:

Цей вид оплати здійснюється при отриманні замовлення в однієї з наших аптек.

Оплата замовлення здійснюється в касі аптеки Мед-сервіс™ за готівковим та безготівковим розрахунком пластиковими картками Visa, MasterCard, Maestro. Після підтвердження замовлення на Ваш контактний номер телефону буде надіслано СМС-повідомлення про доставлення товару на вказану Вами адресу аптеки Мед-сервіс™. Для оплати товару Вам необхідно повідомити фармацевту аптеки Мед-Сервіс™ номер замовлення, зазначений у даному СМС-повідомленні.

 

Доставлення

Доставлення до однієї з аптек мережі «Мед-сервіс»

Після оплати замовлення на Ваш контактний номер телефону буде надіслано SMS-повідомлення про доставлення товару на вказану Вами адресу аптеки Мед-сервіс. Час складання та доставлення товару на вказану Вами адресу становить від 1 до 7 днів. Доставляння замовленого товару в будь-яку зручну для Вас аптеку Мед-сервіс здійснюється безкоштовно. Отримання товару проводиться шляхом самовивезення згідно з режимом роботи обраної Вами аптеки.

Доставлення кур'єрською службою «Нова Пошта» по всій Україні

Ви можете замовити доставлення на адресу або відділення «Нової пошти»*

Увага! Розрахунок з кур'єрською службою «Нова Пошта» Ви робите самостійно. На сайті online-apteka.com.ua ви робите оплату тільки за товар.

https://novaposhta.ua/office/list.

Вартість доставлення – згідно з тарифами «Нової Пошти». Ознайомитись з тарифами можна за посиланням: https://novaposhta.ua/privatnim_klientam/ceny_i_tarify.

Оформлюючи замовлення, сайт розраховує вартість доставлення автоматично, виходячи з параметра «об'ємна вага» доставлення.

Попередній термін доставлення можна дізнатись тут: https://novaposhta.ua/onlineorder/estimatedate.

*Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2020 р. № 220 «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)».

Доставлення кур'єром по м. Дніпро

Даний вид доставлення доступний лише для мешканців м. Дніпра.

Замовлення, що оформлене до 13:00, буде доставлене кур'єром у день оформлення.

Замовлення, що оформлене після 13:00, буде доставлене кур'єром до 12:00 наступного дня.

Вартість доставлення: 50 грн, якщо сума покупки менше ніж 250 грн.

Замовлення понад 250 грн доставляються містом Дніпро безоплатно.

Оплата доставлення кур'єром по Дніпру здійснюється тільки готівкою при отриманні. Увага! Розрахунок з кур'єром Ви робите самостійно.

На сайті online-apteka.com.ua Ви робите оплату тільки за товар.

Ми здійснюємо доставлення всіх товарів (у тому числі термолабільних препаратів) з відповідним температурним режимом (у спеціальних термоконтейнерах).

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail