Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок
Редакційна політика

Online аптека Мед-Сервіс піклується про зміст, якість та достовірність відомостей про лікарські засоби. Тому у своїх публікаціях ми надаємо повну та актуальну інформацію у зрозумілому та лаконічному вигляді. Ми дбаємо про те, щоб дані були корисними для працівників медичної сфери та читачів без медичної освіти.

Навігація сайту

Розробники та адміністратори сайту електронної аптеки дбають про зручність та простоту навігації. Ми намагаємося надати нашим відвідувачам інтуїтивно зрозумілий і легкий у використанні інтерфейс, щоб вони легко і швидко змогли знайти інформацію, що їх цікавить, про товари медичного, косметичного, санітарного або іншого призначення.

Про будь-які складнощі або збої в роботі сайту ви завжди можете повідомити у нашу технічну команду. Для цього напишіть нам на електронну пошту [email protected], вказавши в листі мету звернення та суть помилки.

Кожен відвідувач може написати нам персональний коментар. Ми завжди готові розглянути пропозиції та ремарки щодо покращення функціоналу та інтерфейсу нашого сайту. Ми регулярно проводимо конференції та наради, спрямовані на покращення дизайну та навігації ресурсу.

Правила відображення інформації на сайті

Вся інформація, що надається клієнтам та відвідувачам сайту Online аптеки Мед-Сервіс, має публічний характер. Вона не суперечить законам та нормам та відображається відповідно до низки ліцензійних угод, укладених з різними видавцями.

Наша база даних містить достовірну інформацію про медикаменти, отриману з надійних та авторитетних джерел:

  • Державного реєстру лікарських засобів України;
  • Наукових статей та публікацій, написаних провідними вітчизняними та зарубіжними дослідниками, науковцями, кандидатами медичних наук тощо;
  • Довідника лікарських засобів «Компендіум»;
  • Офіційних сайтів виробників товарів медичного та немедичного призначення.

При наданні ознайомлювальної інформації про медикаментозні препарати беремо за основу офіційні інструкції (листи-вкладиші) до конкретного товару.

Редакційна перевірка інформації

Редакція електронного медичного довідника Online Аптека Мед-Сервіс ретельно перевіряє всю інформацію, яка призначена для публікації на сайті. Це стосується інструкцій, описів товарів та відгуків наших покупців, фахівців медичної галузі та гостей нашої сторінки.

Нам важливо, щоб вся інформація, що розміщується нами, була точною, достовірною і корисною. Ми уникаємо контенту, який не несе ніякого смислового навантаження. Для перевірки публікацій у нашому штаті співробітників працюють цензори. Ім'я відповідального редактора, який перевірив текст та допустив його до публікації, вказано під описом чи документом.

Помилки чи неточності у публікаціях

Вся текстова інформація на сайті проходить ручну модерацію та перевіряється нашими цензорами. Тому іноді можуть мати місце певні помилки або упущення. Ми намагаємося уникати цих ситуацій, але іноді людський фактор все ж таки відіграє свою роль.

Якщо ви знайшли неточності або будь-які граматичні (або інші) помилки в тексті, повідомте нам про це. Напишіть на нашу електронну пошту [email protected], вказавши посилання на текст та коротко описав суть проблеми. Наші редактори оперативно опрацюють ваше звернення та відкоригують текстові дані.

Наші співробітники

У нашому штаті працюють редактори (цензори) та кваліфіковані фармацевти. Також ми співпрацюємо з технічною підтримкою, яка допомагає нам вирішувати проблеми, що стосуються навігації та загального функціонування сайта Online аптека Мед-Сервіс.

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail