Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Тести для визначення вагітності

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник

Тест на вагітність – це універсальний спосіб підтвердити факт зачаття. За його допомогою можна швидко та зручно в домашніх умовах визначити стан здоров'я у жінки. У нашій онлайн-аптеці тести на вагітність можна купити в широкому розмаїтті. Вони відрізняються за принципом дії, точністю діагностики, цінами та терміном використання. Щоб правильно підібрати та купити тест на вагітність, необхідно орієнтуватися на свої потреби.

Основні типи

При виборі тесту на вагітність ціна в Україні – це не єдиний важливий критерій. Велике значення має вигляд. Це можуть бути:

  1. Смужка. Це найбільш простий та швидкісний спосіб діагностики. Являє собою паперову смужку, на яку нанесений спеціальний реактив, що реагує на рівень хоріонічного гонадотропіну, або ХГЛ (при концентрації понад 25 мед/мл.). Для використання необхідно зібрати сечу та опустити тест у ємність. Крім простоти, цей вид відрізняється бюджетною вартістю.
  2. Планшетний варіант. Ще один ефективний, але точніший аналог. Це спеціальний футляр, у якому розташована смужка, що визначає рівень гормонів. Результат позитивний, якщо концентрація ХГЛ становить 10-25 мед/мл. Для використання тесту на вагітність також необхідно зібрати сечу в ємність. Його можна використати після появи затримки.
  3. Струменевий варіант. Це нове покоління діагностичного обладнання. Завдяки високій чутливості реагенту його можна використовувати з 7 до 10 днів після потенційного зачаття. Струменевий тест встановлює вагітність при концентрації гормону ХГЛ до 10 мед/мл. Цей варіант дозволяє не чекати настання планової менструації. За його допомогою про ефективність зачаття можна судити вже за тиждень після статевого акту.

Серед представленого в каталозі різноманіття тестів на вагітність найзручнішими у застосуванні є струменеві. Для їх використання сечу необов'язково збирати у спеціальний контейнер. Можна просто помочитися на тест, і він визначить, чи є вагітність. Це найбільш зручний та гігієнічний варіант.

Особливості використання акушерських смужок

Для діагностики вагітності краще використовувати струменеві тести, оскільки вони більш точні. Крім того, вони дозволяють не чекати затримки. Проте всі тести реагують на склад сечі. Якщо в ній виявлено гормон ХГЛ у необхідній концентрації, значить, процес зачаття пройшов успішно, і в тілі жінки починає розвиватися ембріон, який викликає утворення хоріонічного гонадотропіну. На позитивний результат вказують дві смужки тесту, а на негативний – одна.

Важливо! Тест на вагітність можна використовувати лише один раз. Результати, які відображаються на аплікаторі через 10 хвилин, можуть бути помилковими.

Крім тестів на вагітність, у жінок особливою популярністю користуються смужки, що визначають настання овуляції. Відповідний момент для зачаття важко вловити, оскільки у здоровому організмі він не має зовнішніх ознак. Купити тест на овуляцію набагато простіше, ніж ректально вимірювати температуру та відстежувати її стрибки. Використовувати цей спосіб діагностики надійніше, ніж вести календар і сподіватися на його правдивість. Крім смужок, на нашому сайті можна купити багаторазовий пристрій для визначення овуляції. Для діагностики потрібна лише крапля слини.

Корисно! На нашому сайті з доставкою по Україні можна замовити різні інструменти для визначення вагітності та овуляції. Це сертифікована продукція, якість якої суворо перевіряється при постачанні на склад у Києві.

Які типи тестів на вагітність існують?

Найбільш поширеними тестами на вагітність є такі, як тест-смужка, а також медичні вироби планшетного та струменевого типу. При цьому найбільш чутливими є струменеві тести, оскільки здатні встановлювати факт вагітності при концентрації ХГЛ менш як 10 мед/мл. Найбільш бюджетний і тому найпопулярніший варіант – тест-смужка.

На якому терміні тест може показати вагітність?

Існуючі на сьогодні найефективніші струменеві тести здатні виявляти вагітність терміном від семи до десяти днів з моменту передбачуваного зачаття. Це забезпечує можливість їхнього використання, не чекаючи затримки планової менструації. Інші різновиди тестів має сенс робити не раніше ніж на 14 день після можливого зачаття.

Які тести на вагітність найкращі?

Для визначення можливої вагітності з великою ймовірністю акушери рекомендують користуватися тестами струменевого типу, які здатні виявляти факт зачаття при незначній концентрації ХГЛ (до 10 Мед/мл) у сечі. Вони найзручніші у використанні, а застосовувати їх можна вже на сьомий день після можливого зачаття.

Скільки коштує тест на вагітність в аптеці?

Залежно від типу та торгової марки вартість тестів на вагітність варіюється в широких межах. Ціна найдешевших тестів-смужок стартує від 4–5 грн., а вартість сучасних струменевих різновидів за штуку може становити понад 100 грн. У нашому магазині представлені тести від різних виробників, що дозволить підібрати оптимальний за ціною варіант.

Зі скількох років можна користуватися тестами на вагітність?

Тести на вагітність не мають обмежень за віком, оскільки принцип їхньої роботи заснований на виявленні підвищеної концентрації гормону ХГЛ, що зростає в організмі кожної вагітної жінки. При цьому в будь-якому випадку отримані за допомогою домашнього тесту результати мають бути підтверджені на прийомі фахівця.

Тести для визначення вагітності : Часто задавані питання

Які товари в категорії Тести для визначення вагітності можна придбати зі знижкою?

Акційних товарів зараз, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Тести для визначення вагітності?

Ціни на товар у категорії Тести для визначення вагітності починаються з 6.83 грн до 147.79

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail