Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок
Гарантія якості

ТМ «Аптека Online» – це завжди лише якісні товари та обслуговування для вас та вашої родини.

Ми дбаємо про здоров'я своїх покупців, тому:

  • допускаємо до продажу лише лікарські засоби, які пройшли державну реєстрацію в Україні;

  • закуповуємо та отримуємо медичні препарати у компаній, які мають усі необхідні ліцензії на виробництво лікарських засобів та дистрибуцію;

  • працюємо за встановленими санітарно-гігієнічними вимогами, згідно з наказу Міністерства охорони здоров'я України, до приміщень та персоналу аптечних установ;

  • дотримуємося перевірених інструкцій та використовуємо стандартізовані робочі методики, які забезпечують якісну фармацевтичну допомогу населенню.

Ми гарантуємо якість представленого асортименту, тому що:

  1. Надаємо медичні препарати, які надходять до нас за налагодженою діючою системою вхідного контролю якості товару, що запобігає потраплянню у торгівлю фальсифікованих лікарських засобів.

  2. Обслуговування здійснюють кваліфіковані працівникі з фармацевтичною освітою, які відповідають єдиним вимогам, мають диплом державного зразка та своєчасно, згідно із законодавством, проходять підвищення кваліфікації у державних вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації.

  3. Маємо власні торгові марки та ексклюзивні світові бренди. У аптеках «Мед-сервіс-beauty» представлений широкий асортимент лікарських препаратів та косметичних засобів: Purelab (Швейцарія), MagiClear (Швейцарія), Biosphere (Швейцарія), L'action Paris (Франція), Mythos (Греція), Erbario Toscano (Італія), Mille Ulivi (Італія), Frais Monde (Італія), Phytorelax (Італія), Intra (Італія), Filorga, Vichy, La Roche-Posay, Avene, Ducray, Phyto, Lierac, Nuxe, Bioderma, SVR, Seaderm, Bioscreen, Uriage, Exfoliac, Eucerin, Klorane, Elancyl, Pharmaceris, A-Derma, Weleda та багато інших. В аптеках «Мед-сервіс-kids» є великий вибір товарів відомих світових брендів для мам і вагітних.

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail