Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок
Політика публікації коментарів та відгуків

Редакційна команда «Online аптека Мед-Сервіс» щодня отримує та обробляє десятки відгуків та питань, що надходять від наших клієнтів. Ми вітаємо написання чесних відгуків та раді, що ви ділитеся з нами вашою думкою. Вона дозволяє нам стати кращим і ефективнішим!

Правила публікації відгуків на сайті

Усі відгуки перед публікацією проходять етап модерації. Під час їхньої перевірки цензори нашого сайту керуються певними правилами. Їхнє порушення з боку клієнтів дає право редакторам відхилити відгук відвідувача:

  1. Відгуки мають стосуватися лише лікарського засобу, іншого товару чи аптеки, на сайті якої він розміщується.
  2. Категорично заборонено розміщувати рекламу та посилання на інші ресурси.
  3. Неприпустимо у відгуку публікувати образливий контент.
  4. Заборонено використовувати нецензурну лексику.
  5. Будь-яка дискримінуюча інформація чи грубі висловлювання на адресу співробітників аптеки у відгуку клієнта – табу!
  6. Неприпустимі тексти політичного спрямування.

Відгук розміщуються лише у тому випадку, якщо клієнту на момент залишення коментаря вже виповнилося 18 років.

Призначення відгуків

Коментар на сайті висловлює особисту, суб'єктивну думку людини, яка її залишає. Він не повинен і не може бути керівництвом до самолікування, зміни лікаря або самостійного пошуку аналога того чи іншого медикаменту.

Категорично не рекомендується керуватися відгуками для добору дозування препарату. Доза, кратність застосування та тривалість терапії визначаються строго індивідуально та виключно медичним фахівцем.

Публічні відгуки про досвід лікування певним лікарським засобом на сайті залишають клієнти електронної аптеки «Online аптека Мед-Сервіс», які не мають медичної освіти.

Розміщення коментарів медичними співробітниками

Якщо ви є працівником медичного закладу або маєте безпосереднє відношення до фармацевтичної галузі, ви маєте право на розміщення вашого відгуку під виглядом експертної оцінки чи рекомендації. Для цього перед публікацією вашого відгуку вам потрібно звернутися до редакторів електронної аптеки та надати документи, що підтверджують вашу кваліфікацію. У цьому випадку ваш коментар після модерації з'явиться на сайті з позначкою, що його залишили працівник медичної сфери.

Відповідно до такої ж умови ми вносимо правки або додаємо недостатню інформацію, що стосується як самого лікарського засобу, так і правил його застосування.

Правила спілкування

На сайті не заборонено залишати коментарі у відповідь на відгуки інших користувачів. Проте дотримання правил ввічливого спілкування залишається пріоритетним та обов'язковим. Заборонені грубі висловлювання на адресу інших учасників, лайки, дискримінація за будь-яким принципом.

У відгуках неприпустимо наводити недостовірну інформацію та відомості, здатні нашкодити та ввести в оману інших користувачів. Якщо у вашому коментарі є наукова складова, ми можемо просити вас про надання авторитетних джерел, звідки були взяті дані. В іншому випадку відгук не буде опубліковано.

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail