Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Кортикостероїди

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:15.01.2024

Кортикостероїди – це медикаменти, прийом яких впливає на гормональний баланс в організмі людини. Тому приймати такі препарати рекомендується під керівництвом лікаря. Приймання медикаменту допомагає позбутися запальних процесів, а також алергічних реакцій. Нерідко кортикостероїди купити рекомендується для того, щоб забути про аутоімунні хвороби. Необхідно пам'ятати, що препарат не впливає на причину хвороби. Натомість він здатний пригальмувати запальні процеси та зняти симптоматику.

Замовити недорогі кортикостероїди

Якщо препарат приймається протягом тривалого періоду без контролю з боку людини, це може призвести до ряду серйозних порушень. Шкода полягає в тому, що змінюється гормональний баланс, а природне вироблення низки гормонів порушується. Іншою проблемою є збільшення маси тіла, у якому м'язова структура починає атрофуватися. У зв'язку з цим медикамент повинен використовуватися лише у призначеному дозуванні під час регулярного відвідування лікаря.

Як вибрати кортикостероїди гормони?

Під час вибору медикаментів гормональної групи варто знати, що вони бувають природними та синтетичними. Природний гормон, що входить до складу надниркових залоз, виконує важливу функцію в організмі. Користь від його вироблення пов'язана зі здатністю запускати обмінні процеси, а також із забезпеченням статевого дозрівання. Гормон забезпечує контроль за роботою нирок, допомагаючи позбутися набряклості. Мінералокортикоїди допомагають накопичувати натрій в організмі, збільшуючи виведення калію.

Синтетичні препарати за своїми характеристиками нагадують природні стероїди. Відмінність полягає тільки в тому, що лікування природними речовинами дозволяє впливати на інфекцію в корені, тоді як синтетичні препарати здатні заглушити захворювання лише на час їхнього використання.

Подібні препарати не є обов'язковими для зберігання в домашній аптечці, а перед покупкою слід неодмінно скористатися консультаціями фахівців. За допомогою кортикостероїдів можна проводити різні види терапії:

 • лімітуючу;
 • інтенсивну;
 • альтернувальну;
 • інтермітуючу.

У нас в інтернет-магазині на кортикостероїди ціна залишається демократичною. Онлайн-аптека співпрацює лише з перевіреними постачальниками, завдяки чому клієнти можуть бути впевненими у правильності власного вибору.

Купити мазі-кортикостероїди в інтернеті

Щоб забезпечити ефективне лікування, препарати слід приймати системно. Перед тим як звернутися до online-apteka, потрібно отримати консультацію фахівців, які проінструктують щодо застосування подібних препаратів. В результаті буде не складно підібрати потрібний медикамент.

Топічні кортикостероїди призначає лише лікар. Вони використовуються для лікування суглобів, забезпечуючи потужний протизапальний ефект. Препарати кортикостероїди в Україні успішно використовують при запаленні очей. Вони ж допомагають лікувати риніт та бронхіальну астму.

Вартість дозволяє вибрати медикаменти у будь-якій зручній формі. Найчастіше зустрічаються таблетки та мазі, оскільки вони найбільш зручні у застосуванні. Якщо кортикостероїдні мазі купити на нашому сайті, то ми гарантуємо оперативне доставлення, а ціна медикаменту повністю відповідатиме якості.

Кортикостероїди: що це за препарати?

Кортикостероїди – потужні протизапальні препарати, що ефективно зменшують виразність симптомів. Ці стероїдні гормони виробляються корою надниркових залоз. Подібні засоби здатні пригнічувати імунітет, що використовується у трансплантології.

Що таке кортикостероїдні мазі?

Кортикостероїдні мазі – препарати місцевого застосування, які активно використовуються для лікування шкірних захворювань. Основне їхнє завдання – скоригувати біологічні процеси в організмі. Ця форма викликає значно менше системних ускладнень.

Які є кортикостероїдні мазі?

 • Діпросалік 30 г;
 • Пімафукорт-крем 15 г;
 • Тридерм крем 30 г;
 • Локоїд 0,1% 30 г;
 • Стерокорт 0,1% крем 15 г;
 • Целестодерм-В мазь 0,1% 30 г;
 • Елоком мазь 0,1% туба 30 г.

Скільки можна приймати кортикостероїди?

Тривалість курсу приймання або зовнішнього використання кортикостероїдів визначає лікар. Перевищувати призначений строк або збільшувати дозу препарату не можна. Курс лікування мазями не перевищує у 10–14 днів. Про можливість повторення терапії необхідно порадитись із лікарем.

Чим можна замінити кортикостероїди?

Замінити кортикостероїди залежно від форми випуску ліків, стану пацієнта та інших факторів може лише лікар. Пам'ятайте: занадто короткий курс лікування цією групою препаратів може призвести до небажаних наслідків.

Кортикостероїди : Часто задавані питання

Які товари в категорії Кортикостероїди можна придбати зі знижкою?

Акційні товари в цій категорії зараз відсутні, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Кортикостероїди?

Ціни на товар у категорії Кортикостероїди починаються з 36.30 грн до 986.40

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail