Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок
Маркетингова політика

У роботі з клієнтами з метою надання можливості швидкого пошуку, замовлення та доставки ліків або інших товарів, у наявності, електронна медична інформаційна система Online аптека Мед-Сервіс використовує такі інструменти:

  • сторінки, де клієнт має можливість знайти корисну інформацію про акції та знижки на товари медичного, косметичного, санітарного та іншого призначення;
  • стрічку новин та персональний блог аптеки, де відвідувачі знайдуть корисну інформацію про ліки, відповіді спеціалістів та поради працівників медичної сфери;
  • сторінки, на яких згруповані товари від одного конкретного бренду з їх описами та каталогом виробів (у цьому ж розділі можна ознайомитися з цінами на потрібну продукцію потрібного бренду);
  • рекламні оголошення від партнерів, що відображають акції, новини та іншу інформацію.

Кожна сторінка, яка розміщується на нашому сайті, містить лише перевірену та достовірну інформацію. Ми ставимося з великою відповідальністю до розміщення реклами та співпрацюємо виключно з надійними, сумлінними постачальниками та компаніями-партнерами. Всі ліки, представлені в нашому каталозі, мають необхідні ліцензії, сертифікати якості та відповідність міжнародним стандартам.

Рекламна політика компанії

Наша рекламна політика ґрунтується на строгому та неухильному дотриманні наступних норм та правил.

Вивчення та фільтрація контенту

Перед розміщенням рекламного оголошення ми обов'язково його вивчаємо, щоб переконатися, що воно повністю відповідає нормам моралі, не суперечить здоровому глузду і не несе потенційної шкоди нашим клієнтам.

В Україні дозволено рекламувати лікарські засоби та товари медичного призначення, включені до окремого списку. Він схвалений та затверджений Міністерством охорони здоров'я України та UHKE (Державним реєстром лікарських засобів України).

Ми не схвалюємо публікацію рекламних оголошень, пов'язаних з алкоголем чи тютюновими виробами. Ми також не публікуємо рекламу політичного чи релігійного характеру, що дискримінують чи образливі оголошення.

Перевірка реклами на відповідність нашим нормам та правилам

Редакція Online аптеки Мед-Сервіс залишає за собою право відхилити рекламне оголошення, якщо його контент порушує наші правила та норми щодо таких публікацій. Наші редактори мають право видалити раніше розміщені банери, якщо їх зміст суперечить нормам моралі або несе образливий, протизаконний чи дискримінуючий зміст. У таких випадках рекламодавець негайно повідомляється про заходи, вжиті нашою редакцією щодо наданого їм рекламного контенту.

Розмежування рекламного та редакційного контенту

Ми завжди проводимо чітку грань між редакційними та рекламними публікаціями. Усі банери обов'язково мають спеціальну позначку з написом «Реклама», «Акція» або «Промо», щоб наші клієнти могли легко визначити, з яким типом контенту вони мають справу.

При натисканні на банер відвідувач автоматично перенаправляється на внутрішню сторінку сайту, де зможе знайти більше інформації про продукт потрібного бренду.

Правила використання інформації про медикаменти

Вся інформація, що стосується медикаментів, товарів та послуг, що надаються сервісом Online аптека Мед-Сервіс, має виключно ознайомлювальний характер. Вона не має використовуватися з метою самолікування. Тільки лікар може призначити коректну та необхідну терапію, спираючись на встановлений діагноз, особливості та важкість перебігу хвороби та інші фактори.

Електронна медична інформаційна система Online аптека Мед-Сервіс не несе відповідальності за некоректне використання наданої інформації.

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail