Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Противірусні препарати

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник

Противірусні препарати : Часто задавані питання

Скільки коштують товари у категорії Противірусні препарати?

Ціни на товар у категорії Противірусні препарати починаються з 1.07 грн до 19357.06

Якісні противірусні препарати в Україні від компанії «Мед-Сервіс»

Противірусні лікарські препарати – це популярний клас медикаментів, про які досі точаться суперечки щодо ефективності та необхідності використання. Як показує практика, без них нам було б вкрай важко боротися з багатьма вірусними захворюваннями, починаючи від простого грипу чи герпесу та закінчуючи такими патологіями, як гепатит, кір, краснуха. На противірусні медикаменти ціна завжди була високою, навіть на вітчизняну продукцію, але в інтернет-магазині Мед-Сервіс ви можете купити противірусні препарати на будь-який гаманець та за вигідними цінами. Приєднуйтесь до нас у боротьбі за здоров'я!

Противірусні таблетки

Всі антивірусні таблетки призначені для пригнічення життєдіяльності вірусних агентів в людському організмі. Механізм дії пов'язаний з інгібуванням (блокуванням) розвитку вірусу на клітинному рівні. Дані медикаменти класифікують за різними ознаками, описати всі групи досить складно. Ось кілька основних класифікацій:

Класифікація залежно від протидії тому чи іншому типу вірусів:

 1. Противірусні засоби для лікування хвороб, зумовлених РНК-вірусами (респіраторно-синцитіальний вірус, ВІЛ-інфекція, грип).
 2. Противірусні засоби для терапії захворювань, викликаних ДНК-вірусами (вірусні гепатити В і С, різна віспа, герпес, цитомегаловірус).

Класифікація за походженням та додатковими ефектами:

 1. Противірусні гомеопатичні препарати.
 2. Медикаменти з антибіотикоподібним ефектом.
 3. Індуктори інтерферону.
 4. Імуностимулятори (не належать до противірусних засобів, але активно призначаються при вірусних хворобах).

Класифікація за формою випуску:

 1. таблетки та капсули;
 2. краплі та розчини;
 3. мазі та креми;
 4. супозиторії;
 5. ін'єкційні форми.

З урахуванням широкого асортименту препаратів, перш ніж купити противірусні таблетки або краплі, варто ознайомитися з інструкцією про застосування і проконсультуватися з лікарем.

Популярні противірусні засоби

Противірусні засоби для лікування грипу є одними з найпопулярніших безрецептурних препаратів в осінньо-зимовий період. Вони мають противірусну активність щодо вірусів грипу при першому зараженні. При повторному введенні виробляється імунітет (резистентність), але це не знижує на них попит. Кагоцел, Ремантадин, Амізон, Аміксин та десятки інших найменувань дуже добре працюють у схемах лікування та покращують загальний стан. Найбільш поширеними групами лікарських засобів для лікування грипу є блокатори М2-каналів та інгібітори нейрамінідази.

Інтерферони (Назоферон, Лаферон, Анаферон і т. д.) вважаються найзручнішою, безпечнішою та дієвою групою ліків, що мають противірусну дію. Вони працюють практично при будь-якому вірусному захворюванні й включаються до схем лікування навіть складних недуг, таких як гепатит та інше. Грип відступає на третій день після приймання інтерферонів, однак не слід забувати, що всі люди індивідуальні. Імуномодулятори не належать до прямих противірусних засобів, але здатні викликати вироблення інтерферону (Ехінацея, Глутоксим, Тимоген), що сприяє протидії вірусам.

Приймати противірусні препарати, як і будь-які інші медикаменти, потрібно дуже обережно, бажано проконсультувавшись з лікарем, навіть якщо йдеться про простий грип.

Купити противірусні лікарські препарати у різних містах України можна без проблем через онлайн-аптеку «Мед-Сервіс». У нас представлений найширший вибір противірусних засобів за найкращими цінами. Ви просто робите замовлення, а ми доставляємо його до найближчого до вас відділення нашої компанії. Все просто та дуже вигідно!

Навіщо потрібні противірусні препарати?

Противірусними називають лікарські засоби, призначені для лікування інфекційних захворювань (герпес, грип, ГРВІ тощо), що викликаються такими мікроорганізмами, як віруси. Також можуть застосовуватися з профілактичною метою, наприклад для виключення ймовірності розвитку вірусної інфекції при порізах шкірного покриву.

У чому відмінність противірусних препаратів від антибіотиків?

Головна відмінність між цими препаратами полягає в тому, що антибіотики згубно впливають на бактерії, а противірусні засоби – на віруси. При цьому останні є абсолютно неефективними для лікування інфекційних захворювань бактеріальної природи.

Які є хороші недорогі противірусні засоби?

Серед недорогих противірусних препаратів із високою ефективністю варто зазначити:

 • Ацикловір;
 • Ремантадін;
 • Амізон;
 • Герпевір.

При цьому призначати той чи інший антивірусний препарат повинен тільки лікар, виходячи з наявних симптомів та інших факторів.

Які противірусні препарати підходять для дітей?

Серед дитячих противірусних препаратів є:

 • Аміксин (у таблетках);
 • Назоферон (у вигляді крапель або спрею);
 • Протефлазід (краплі);
 • Умкалор (у формі розчину або сиропу).

Важливо, що для лікування вірусних захворювань у дітей не можна використовувати препарати, призначені для дорослих. Це може лише посилити перебіг хвороби.

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail