Дієтичні добавки, що впливають на функцію органів і систем
- Що являють собою дієтичні БАДи, що впливають на функціонування органів і систем?
- Особливості дії дієтичних БАДів, які впливають на функції органів і систем
- Для чого використовують дієтичні добавки, що впливають на функції органів і систем?
- Як вибрати підходящу біологічно активну добавку?
Що являють собою дієтичні БАДи, що впливають на функціонування органів і систем?
Дієтичні біодобавки, що покращують працездатність органів і систем, – це поєднання активних корисних речовин, унікальний склад яких призначений спеціально для дієтичного вживання, коригування щоденного раціону. Вони часто використовуються як компонент комплексної терапії, направленої на підвищення функцій внутрішніх органів і систем.
Склад дієтичних БАДів, що впливають на стан внутрішнього середовища організму та активність обміну речовин, це раціональне поєднання жиро- і водорозчинних вітамінів, фосфоліпідів, глікопротеїнів, амінокислот, пептидних полімерів, каротиноїдів, глікозидів, фітостеринів, флавоноїдів, ефірних олій і екстрактів лікарських рослин.
Особливості дії дієтичних БАДів, які впливають на функції органів і систем
Харчові добавки використовуються як джерело ферментів, гормоноподібних сполук і вітамінів при порушеннях їхньої секреції, оскільки вплив біодобавок подібний до дії природних речовин, які в нормі виробляються в нашому організмі.
Мають тонізуючі, протизапальні, зміцнювальні, регенеративні та відновлюючі властивості, зміцнюють стінки судин, покращуючи приток крові до органів, що позитивно впливає на їхнє функціонування, стабілізують перебіг біохімічних процесів всередині клітин організму, виступають в ролі каталізаторів в обмінних реакціях, покращують моторику кишечника, сприяють пришвидшеному виводу токсинів із організму завдяки активним антиоксидантним властивостям.
Дієтичні біодобавки можуть використовуватися в якості очищувачів крові, для попередження виникнення ракових хвороб, невралгій, паралічу, розладів шлунково-кишкового тракту, корекції функції нирок і печінки, усунення набряків і регуляції ліпідного, білкового і водно-сольового обміну.
В складі комплексної терапії здатні підвищувати працездатність, усувати розлади сну, підвищувати концентрацію уваги, знімати хронічну втому і відчуття роздратування, а також впливати на синтез гормонів ендокринними залозами.
Для чого використовують дієтичні добавки, що впливають на функції органів і систем?
Лікарі призначають дієтичні БАДи для вживання одночасно з їжею при розладах серцево-судинної системи, порушеннях функцій опорно-рухового апарату, дихальних шляхів і травного тракту, недостатності печінки і нирок, для корекції біохімічного складу гормонів і ферментів, покращення бар’єрної функції епідермісу і підвищення імунітету.
Біодобавки використовуються для профілактики виникнення аутоімуних хвороб, патологічної проліферації і ділення клітин, інфекційних і вірусних захворювань, погіршення зору, виснаження і надлишкового навантаження на нервову систему, остеопорозу, ламкості нігтів і волосся.
Як вибрати підходящу біологічно активну добавку?
Дієтичні біодобавки для покращення функцій органів і систем випускаються в формі таблеток, капсул, крапель, сиропів, екстрактів лікарських рослин, розчинів для перорального застосування, порошків, ефірних олій, вітамінів, спреїв і бальзамів.
Щоденний раціон сучасної людини не здатний забезпечити організм всіма необхідними поживними речовинами в достатній кількості, тому харчові добавки використовуються як джерела багатьох корисних мікроелементів і мінералів.
Дієтичні БАДи приймаються в один і той же час доби, що дає можливість лікарським засобам пристосуватися до біологічних ритмів людини, не порушуючи перебігу фізіологічних процесів організму. Рідко мають побічні дії і протипоказання, особливо якщо підійти до вибору підходящої форми дієтичних біодобавок грамотно і порадитися з лікарем.