Ваше місто Київ?
Так Ні
Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:
Замовити дзвінок
10
0 0 грн
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

*Дуоцист капс. №10 + саше №10

Є в наявності
Артикул 176797
616 грн
Упаковка
Доставка Київ
  • На жаль, у цьому місті самовивіз недоступний Обрати місто
  • Доставка «Нова Пошта» за тарифами перевізника
  • Кур'єром «Нова Пошта» за тарифами перевізника
Характеристики
*Дуоцист капс. №10 + саше №10
  • Торгова назва Дуоцист
  • Лікарська форма Набор
  • Температура зберігання від +5°C до +25°C
  • Виробник Итальянские диетические добавки
  • Країна Італія
  • Умови відпуску Без рецепту
Інструкція
*Дуоцист капс. №10 + саше №10

Опис

Цистит — це запалення сечового міхура, яке часто спровоковане інфекціями. У 10-20% жінок щороку розвиваються один або більше епізодів циститу; з них у 20-40% може спостерігатися рецидив інфекції.

Дієтична добавка містить Гібіскус Сабдарифа (Hibiscus sabdariffa), екстракт квіткового пилку з волокнами акації та тиндалізованою ацидофільною паличкою (Lactobacillus acidophilus).

Спосіб застосування

Приймати щодня по 1 капсулі зранку зі склянкою води та по 1 саше перед сном після випорожнення сечового міхура. Саше попередньо потрібно розчинити у склянці води.

Застереження

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичні добавки не можуть замінити різноманітного і збалансованого харчування, здорового способу життя.

Не приймати у випадку індивідуальної підвищеної чутливості до окремих компонентів продукту.

Умови зберігання

Зберігати в прохолодному, сухому, захищеному від світла, від локалізованих джерел тепла і сонячних променів, місці. Уникати контакту з водою. Зберігати у місцях, недосяжних для дітей.

Дані про термін придатності стосуються виробу, який зберігається відповідним чином у закритій упаковці.

Склад

Кожна капсула містить: Екстракт квіткового пилку у порошку; сухий екстракт Гібіскуса (Hibiscus sabdariffa L., квітки) 45 % фенольні сполуки та 40% органічні кислоти; волокна акації (Acacia seyal Delile, смола); капсули (Гідроксипропилметилцелюлоза, барвник: El 71); тиндалізована ацидофільна паличка НА-122 (містить сою, молоко та похідні); засоби проти злипання: стеарат магнію, діоксид кремнію.

Кожне саше містить: Мальтодекстрин з кукурудзи; регулятор кислотності: лимонна кислота; ароматична добавка; волокна акації (Acacia seyal Delile, смола); сухий екстракт Гібіскуса (Hibiscus sabdariffa L., квітки) 45 % фенольні сполуки та 40% органічні кислоти; засіб проти злипання: діоксид кремнію; підсолоджувач: сукралоза; тиндалізована ацидофільна паличка НА-122 (містить сою, молоко та похідні). Ellirose зареєстрована торгова марка NATUREX.

Показати ще

Товари аналоги

*Дуоцист капс. №10 + саше №10
1 відгуків
від
559.1 грн
1 відгуків
від
495.3 грн
1 відгуків
від
739.2 грн
1 відгуків
від
401.1 грн
Відгуки
*Дуоцист капс. №10 + саше №10
*Дуоцист капс. №10 + саше №10
*Дуоцист капс. №10 + саше №10
616 грн

Часто задавані питання

Скільки коштує *Дуоцист капс. №10 + саше №10?

Ціна на препарат "*Дуоцист капс. №10 + саше №10" в онлайн аптеці Мед-сервіс становить 616 за упаковку.

Які умови зберігання у Дуоцист (Набор)?

Згідно з інструкцією виробника температура зберігання *Дуоцист капс. №10 + саше №10 становить від +5°C до +25°C

Яка країна виробник препарату?

Країна виробник у *Дуоцист капс. №10 + саше №10 (Итальянские диетические добавки) - Італія.

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail