Герпевир мазь 2.5% по 5 г в тубах
- Торговое название Герпевир
- Действующее вещество Ацикловир
- Лекарственная форма Мази
- Температура хранения от +15°C до +25°C
- Признак Отечественный
- Производитель Корпорация «Артериум»
- Страна Украина
- Условия отпуска Без рецепта
-
Особенности
Герпетическая инфекция человека охватывает не менее 80% населения земного шара. В терапии инфекции используют как системные препараты, так и средства для наружного применения. Герпевир – современная противогерпетическая мазь на основе ацикловира.
Свойства и воздействие
Ацикловир (ACV, первоначальное название — ациклогуанозин) был впервые синтезирован компанией Burroughs Wellcome в рамках программы по поиску гуанозиновых нуклеозидов, устойчивых к действию фосфорилаз. С появлением ацикловира началась новая эра в развитии антивирусной химиотерапии. Ацикловир оказался эффективным и малотоксичным препаратом.
Механизм действия ацикловира основан на его фосфорилировании вирусной тимидинкиназой с образованием соответствующего монофосфата. Последующие две стадии фосфорилирования катализируют киназы клетки-хозяина с образованием трифосфата, который является субстратом для вирусной ДНК-полимеразы.
В результате нарушается сборка ДНК возбудителя, и он перестает размножаться, погибает. Причем средство не действует на клетки хозяина. Препарат стал «золотым» стандартом противогерпетической терапии, безопасным для людей всех возрастных групп.
Эффективность
Эффективность мази Герпевир проявляется как в продромальной (начальной) стадии симптомов герпеса губ и лица, так в процессе «разгорания» инфекции.
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ГЕРПЕВІРÒ
(HERPEVIRÒ)
Склад лікарського засобу:
діюча речовина:
допоміжні речовини: проксанол 268, пропіленгліколь, поліетиленоксид 400, емульгатор № 1.
Лікарська форма. Мазь.
Однорідна мазь білого кольору зі слабким специфічним запахом.
Назва і місцезнаходження виробника.
ПАТ «Київмедпрепарат».
Україна,
Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби. Код АТС D06B В03.
Ацикловір – це противовірусний препарат, який має високу активність in vitro проти вірусу простого герпесу I та II типів. Токсична дія відносно клітин організму господаря мінімальна. Потрапляючи у клітини, інфіковані вірусом герпесу, ацикловір фосфорилюється з утворенням активної сполуки – трифосфату ацикловіру. Перший етап цього процесу залежить від наявності вірусокодованої тимідинкінази. Трифосфат ацикловіру діє як інгібітор та субстрат для вірусної ДНК-полімерази, запобігаючи подальшому синтезу вірусної ДНК, не впливаючи на звичайні клітинні процеси.
Рівень системної абсорбції ацикловіру після повторного місцевого застосування мазі Герпевір® мінімальний.
Показання для застосування. Інфекції губ та обличчя, спричинені вірусом простого герпесу (Herpes labialis).
Протипоказання. Гіперчутливість до ацикловіру або до інших компонентів препарату, а також до валацикловіру.
Належні заходи безпеки при застосуванні. Слід уникати випадкового потрапляння мазі в очі.
Осіб, хворих на герпес губ, потрібно застерегти від контактної передачі вірусу іншим людям, особливо при наявності відкритих уражень.
Мазь слід застосовувати лише для лікування герпесу на губах та обличчі. Не рекомендується наносити мазь на слизові оболонки ротової порожнини, очей та застосовувати його для лікування генітального герпесу. Особи з особливо тяжкими проявами Herpes labialis, потребують консультації лікаря.
Не рекомендується застосовувати особам з імунодефіцитом. Такі пацієнти потребують консультації лікаря стосовно лікування будь-якої інфекції.
Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю. Вагітним та жінкам, які годують груддю, препарат рекомендується застосовувати тільки у тих випадках, коли користь, на думку лікаря, перевищує ризик.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дані відсутні.
Діти. Даних щодо безпеки застосування препарату дітям віком до 12 років недостатньо, тому рекомендується застосовувати препарат дітям віком старше 12 років.
Спосіб застосування та дози. Препарат призначений лише для зовнішнього застосування.
Дітям віком старше 12 років та дорослим мазь Герпевір® слід наносити 5 разів на день приблизно з 4-годинними інтервалами, за винятком нічного часу. Важливо розпочати лікування якнайшвидше на початку інфекції, найкраще – під час продромального періоду.
Лікування має тривати щонайменше 4 дні. Якщо загоєння не відбулося, можна продовжити лікування до 10 днів. Якщо симптоми захворювання не зникають після 10 днів лікування, хворому необхідно звернутися до лікаря.
Передозування. У місцях тривалого нанесення мазі можливі: еритема, лущення, відчуття печіння, опік, які проходять незабаром після відміни препарату.
Побічні ефекти.
Алергічні реакції: тимчасовий швидкоминучий гострий або пекучий біль, незначне висушування та лущення шкіри, еритема (почервоніння), свербіж, рідко – висип, у поодиноких випадках – реакції негайної гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Дані відсутні.
Термін придатності. 5 років.
Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.
Зберігати у недоступному для дітей місці.
Упаковка.
По
Категорія відпуску.
За рецептом по
Часто задаваемые вопросы
Сколько стоит Герпевир мазь 2.5% по 5 г в тубах?
Какое действующее вещество товара - Герпевир мазь 2.5% по 5 г в тубах?
Подходит ли это лекарство для детей?
Какие условия хранения у Герпевир (Мази)?
Какая страна производитель препарата?
Обратите внимание, что цены на препараты, указанные на сайте, актуальны только при онлайн-заказе. Цены на медикаменты в аптеках нашей сети могут отличаться от указанных.