Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Внутрішньоматкові контрацептиви

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит

Внутрішньоматкові контрацептиви : Часто задавані питання

Які товари в категорії Внутрішньоматкові контрацептиви можна придбати зі знижкою?

Акційних товарів зараз, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Внутрішньоматкові контрацептиви?

Ціни на товар у категорії Внутрішньоматкові контрацептиви починаються з 2581.29 грн до 2710.81

Внутрішньоматкові засоби – вид контрацепції, що має на увазі інтравагінальне введення кільця або спіралі в порожнину дітородного органу. Це один із найефективніших методів запобігання небажаній вагітності. Спіралі внутрішньоматкові ставляться на тривалий період часу, виключаючи необхідність перорального вживання протизаплідних таблеток або капсул.

Класифікація

ВМС поділяють кілька різновидів. У зв'язку з цим ефект і ціна внутрішньоматкового кільця, спіралі або іншого типу контрацептиву дещо різняться. Загальноприйнята класифікація ділить ВМС на:

  1. Класичні, чи немедикаментозні. Такі внутрішньоматкові засоби виготовлені із різних типів матеріалів – міді, пластику чи срібла. Оскільки вони містять біологічно активних компонентів, їх ще називають негормональними.
  2. Медикаментозна. Це, як правило, гормональні засоби маткової контрацепції, виготовлені на основі левоноргестрелу. Виглядають як пластиковий каркас, оснащений балончиком із гормоном.

Корисно знати! Маткові спіралі на гормональній основі використовуються не лише як контрацептив. Часто їх застосовують у терапевтичних цілях при деяких гінекологічних хворобах запального, гіперпластичного процесу чи передракового стану.

За формою випуску ВМС діляться, власне, на спіралі, кільця та Т-подібні контрацептиви. Різновид внутрішньоматкового виробу підбирається лікарем індивідуально. При цьому враховується ціль застосування засобу, особливості жіночого здоров'я, наявність можливих протипоказань.

Як діють внутрішньоматкові засоби?

Механізм та принцип функціонування засобу маткової контрацепції безпосередньо залежить від його форми. Так, негормональні внутрішньоматкові кільця блокують процес проходження сперматозоїдів у порожнину матки. Також вони мають гальмуючий вплив на яйцеклітину, сповільнюючи її пересування.

Якщо лікар порадив купити ВМС у вигляді спіралі з гормональної складової, то такий засіб впливатиме безпосередньо на ендометрій. Слизовий шар, що вистилає порожнину матки зсередини, під впливом левоноргестрелу змінює свої функції разом із текстурою. Внаслідок цього навіть запліднена яйцеклітина втрачає здатність до імплантації у стінку дітородного органу.

Переваги внутрішньоматкової контрацепції

Внутрішньоматкове кільце або спіраль має низку незаперечних переваг, серед яких:

  1. Висока ефективність. Навіть негормональні засоби дозволяють уникнути небажаної вагітності більш ніж у 95% випадків. А при застосуванні гормонального ВМС – кільця чи спіралі, частота наступу вагітності становить 0,5-1% на 100 жінок. Це доведено дослідженнями, проведеними протягом першого року застосування внутрішньоматкової контрацепції.
  2. Миттєва дія. Починається відразу після встановлення контрацептиву.
  3. Пролонгований ефект. Триває протягом місяців або кілька років, що залежить від конкретного виду контрацептиву.
  4. Миттєве повернення фертильності після вилучення. Якщо жінка планує вагітність, вона може не переживати через потенційну загрозу безпліддя. Сучасні ВМС таким ускладненням не характеризуються. Вони функціонують лише тоді, коли перебувають у організмі жінки. Після вилучення здатність до зачаття відновлюється відразу.
  5. Відсутність дискомфорту. Внутрішньоматкові контрацептиви не відчуваються під час виконання повсякденних справ, ні в момент інтимної близькості. Тому на якість життя, зокрема сексуального, виріб не впливає.
  6. Низький ризик розвитку побічних ефектів. Спочатку протягом 1-2 місяців після введення внутрішньоматкового контрацептиву можливі зміни менструального циклу. Поступово він приходить у норму. Інших неприємних побічних проявів, що виникають внаслідок інших видів контрацепції, ВМС не викликають.

Примітно. Внутрішньоматкові засоби – відмінне рішення для жінок, які з будь-яких причин не можуть приймати оральні контрацептиви або використовувати гормональні протизаплідні пластирі.

Які найдешевші ВМС?

Купити внутрішньоматкову спіраль в «Online аптеці» можна за доступною ціною. На сайті представлені гормональні вироби високої якості, які пройшли клінічні дослідження, мають доведену ефективність та безпеку.

Ціни на протизаплідні спіралі:

  1. Мірена – 2549.87 грн. Виробляється у Фінляндії. Містить високу концентрацію гормонів, тому застосовується в терапії ендометріозу, невеликих міом, ендометріальної гіперплазії та рясної менструації. Купити виріб можна лише за рецептом. Ціна внутрішньоматкових спіралей Мірена в «Online аптеці» на порядок нижча, ніж в інших інтернет-магазинах.
  2. Джайдес – 222096 грн. Гормональна спіраль, що також виробляється у Фінляндії. Містить левоноргестрел у кількості 13,5 мг. Коротше, ніж Мірена, і не має лікувальних властивостей. Застосовувати її доцільно лише як внутрішньоматковий контрацептив. Тому ціна маткових спіралей Джайдеса нижча, ніж лікувальних ВМС.

Призначати конкретний засіб і займатися його установкою повинен лікар-гінеколог. Кільця та спіралі не призначені для самостійного введення в домашніх умовах!

Важливо! Інформація представлена ​​виключно для ознайомлення! Для уточнення характеристик та ціни спіралі в аптеках «Online аптеки» можна скористатися каталогом сайту або за допомогою менеджерів-консультантів.

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail