Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Від вірусів гепатиту

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:22.03.2024

Гепатит - інфекційна хвороба, що викликається вірусами. Згідно з загальноприйнятою класифікацією, патологія ділиться на типи А, В і С. Існує також поняття гепатиту D, але це захворювання трапляється рідко. Найбільш поширеним і небезпечним вважається тип С, який здатний спровокувати розвиток цирозу або навіть раку печінки. Ліки від гепатиту С підбирається на основі результатів комплексного лабораторно-інструментального обстеження, суворо індивідуально.

Класифікація

Препарати для лікування гепатиту С класифікуються на декілька видів:

  1. Засоби рослинного походження. До цієї групи належать ліки від вірусів гепатиту С, А, В та D, виготовлені з фітосировини. Характеризуються високою безпекою і м'якою дією на печінку.
  2. Фармпрепарати тваринного походження. Включають жовч і гідролізат печінки. Дані компоненти одержують від великої рогатої худоби. Такі засоби є дуже ефективними, але підходять не кожному пацієнту. Зокрема, їх прийом заборонено під час вагітності, а також небажаний при грудному вигодовуванні.
  3. Есенційні. Використовуються при гепатиті, а також при інших видах вірусної печінкової хвороби. Їхня дія спрямована на відновлення пошкоджених гепатоцитів та подальший захист тканин хворого органу.
  4. Синтетичні. Ліки цієї категорії одержують шляхом синтезу похідних амінокислот та урсодезоксихолевої кислоти.

Важливо! Гепатит С – вкрай небезпечна та підступна хвороба. Застосування будь-яких ліків без призначення лікаря або узгодження з ним не допоможе вирішити проблему, а лише посилить її.

Форми випуску

Препарати для лікування гепатитів випускаються у різних лікарських формах:

  • таблетки;
  • капсули;
  • чаї (фітозбори);
  • уколи;
  • розчини для внутрішньовенного введення.

Форма випуску та конкретні медпрепарати призначаються пацієнтам, виходячи зі ступеня тяжкості печінкової хвороби. Ліки можуть прийматися в домашніх умовах або використовуватися в денному або цілодобовому стаціонарі.

Вакцинація

Особливе місце у боротьбі з гепатитом С відводиться лікам, призначеним для вакцинації. Придбати такі кошти можна на веб-сайті інтернет-магазину «Online аптека». Ціна на фармпрепарати варіюється в різних діапазонах та залежить від виробника.

Найдешевшими ліками, що допомагають запобігти розвитку гепатиту С, на сайті аптеки є вакцина Хаврікс-720 у формі суспензії та Хаврікс-1440 у вигляді суспензії для ін'єкцій. Дорослим також підійде препарат Твінрікс. Ця вакцина, як і раніше перелічені ліки, виробляється у вигляді суспензії для ін'єкційного введення. Вона вміщена в одноразовий стерильний шприц і готова до застосування.

Ліки та вакцини продаються лише за наявності лікарського рецепту. Перед імунізацією обов'язковий захід – відвідування інфекціоніста чи сімейного лікаря. Тільки досвідчений лікар підбере безпечний, ефективний та підходящий засіб для профілактики хвороби.

Від вірусів гепатиту : Часто задавані питання

Які товари в категорії Від вірусів гепатиту можна придбати зі знижкою?

Акційні товари в цій категорії зараз відсутні, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Від вірусів гепатиту?

Ціни на товар у категорії Від вірусів гепатиту починаються з 676.08 грн до 3313.60

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail