Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Від ротавірусної інфекції

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник

Ротавірус - це інфекція, більш відома під назвою «кишкового грипу», що обумовлено клінічною картиною патології, схожої на прояви ГРВІ. Хвороба поширена переважно серед дітей, але захворіти на неї може і дорослий. У терапії застосовуються спеціальні ліки від ротавірусу, які мають противірусний та симптоматичний ефект.

Групи застосовуваних ліків

Противірусні при ротавірусі – ліки першого ряду, які використовуються для лікування кишкового грипу. Вони не тільки знищують патоген, що спричинив неприємну симптоматику, але й паралельно зміцнюють імунітет.

Важливо! Препарати з антивірусною дією призначаються лише з терапевтичною метою. Для профілактики не застосовуються.

Паралельно з основним проводиться симптоматичне лікування ротавіруса препаратами другого ряду. Доцільне призначення:

 1. Адсорбенти. Такі ліки допомагають виводити токсини з організму природним шляхом. При ротавірусному захворюванні використовуються як допоміжні засоби для детоксикації органів.
 2. Пробіотиків. Це група ліків від ротавірусу, які забезпечують відновлення здорової мікрофлори кишківника. Сприяють усуненню діареї та здуття, усувають проблеми зі стільцем.
 3. Пігулок, що впливають на кишкову перистальтику. Таблетки нормалізують тонус кишечника, приводять його в норму, тим самим усуваючи метеоризм, діарею, здуття та дискомфорт у животі. Лікування ротавірусної інфекції таблетками даного типу показано дорослим та дітям приблизно з 3 років. Малюкам рекомендується застосовувати ліки в інших формах випуску.
 4. Електролітні розчини. Вони не допускають дегідратації організму, а також відновлюють кислотно-лужний баланс. Випускаються подібні ліки у формі порошків для приготування рідини або готового розчину.

Рідше призначаються неспецифічні препарати на лікування ротавируса. Насамперед це антибіотики (таблетки, капсули, ін'єкції), необхідність яких виникає при бактеріальному ускладненні хвороби. Неприпустимо приймати такі кошти самостійно, оскільки це доцільно.

Також застосовуються при ротавірусі ліки як комбінованих порошків для приготування орального напою. Ці симптоматичні медикаменти (Терафлю, Аміцитрон, Фарматитрон та ін.) дозволяють зняти ломоту в тілі, лихоманку, гіпертермію. Адже ці симптоми при ротавірусі присутні в 95% випадків.

Форми випуску ліків

Ліки від ротавірусної інфекції випускаються у вигляді:

 • капсул;
 • таблеток;
 • порошков;
 • крапель;
 • розчинів для ін’єкцій

При легкому перебігу хвороби пацієнтам призначаються пероральні медикаменти – капсули або таблетки від ротавірусу. Маленьким дітям можуть бути рекомендовані порошки для приготування суспензії або краплі.

Бактеріальна чи вірусна кишкова інфекція?

Обидві форми інфекційного ураження кишечника – бактеріальна та вірусна, супроводжуються симптомами загальної інтоксикації. Однакові та особливості симптоматичного лікування. Але основна терапія, що впливає збудника хвороби, вони принципово різна, тому важливо вміти розрізняти ці патології.

”Кишковий грип” вірусної етіології супроводжується виділенням калу жовтого кольору. За наявності бактеріальної патогенної мікрофлори випорожнення зелені, у важких ситуаціях у них є домішки крові.

Корисно знати. Блювота і нежить більш характерні для ротавірусу, ніж для бактеріальної інфекції.

Зазвичай, такі відмінності – це лише підказки для пацієнта. Правильний діагноз поставить лікар виходячи з отриманих результатів аналізів. Тільки після обстеження будуть призначені противірусні від ротавірусу для дорослих чи дитини, або антибіотик при бактеріальній етіології інфекції.

Як вибрати ефективні ліки?

Варто пам’ятати, що спеціально розроблених таблеток від ротавірусу немає. Противірусні ліки мають загальну нейтралізуючу дію на різні типи вірусів.

Інтернет-магазин «Online аптека» має засоби для симптоматичного лікування хвороби у дорослих та дітей. Також у каталозі можна знайти ліки з антивірусним впливом. Вони допоможуть усунути грипоподібну симптоматику та запобігають подальшій патогенній активності ротавірусу.

Загальні правила профілактики

Немає специфічних ліків для профілактики ротавіруса. Превентивна терапія здійснюється за рахунок дотримання елементарних правил гігієни та приготування їжі. Лікарі рекомендують:

 • ретельно мити руки після повернення з вулиці та відвідування вбиральні;
 • вживати лише чисту воду, за необхідності додатково її фільтрувати;
 • добре промивати фрукти та овочі перед прийомом;
 • забезпечити повноцінну теплову обробку м’яса, риби та інших продуктів харчування.

Важливо! Єдиним ефективним методом профілактики ротавірусу у новонароджених малюків є грудне вигодовування. Материнське молоко – джерело корисних мікроорганізмів та ферментів для неокрепшего дитячого організму. Плюс воно позитивно впливає на загальний імунітет дитини.

Вакцинація

Застосування вакцини для щеплення від ротавірусу в дітей віком – надійний спосіб превентивної терапії. У складі таких ліків є живий, ослаблений патоген. Він викликає розвиток повноцінної хвороби, але сприяє виробленню стійкого імунітету період від 3 до 4 років.

Щеплення вводиться у два етапи, тобто малюки одержують 2 дози ліків. Перша ставиться, коли дитина сягає віку 1,5-3 місяці. Друга доза використовується, коли малюкові виповнюється 3-4 місяці. «Online аптека» пропонує такі вакцини для профілактики ротавіруса у дітей:

 1. Ротарікс. Це суспензія, призначена для вживання. Вакцина випускається у Бельгії, має форму одноразового аплікатора.
 2. Ротатек. Оральний розчин, який у США. У 1 дозі міститься 2 мл препарату.

Важливо! Використання профілактичних вакцинних ліків від ротавіруса для дорослих та дітей старше 6-7 місяців є неефективним та недоцільним!

Від ротавірусної інфекції : Часто задавані питання

Які найпопулярніші товари в категорії Від ротавірусної інфекції?
Які є недорогі товари в категорії Від ротавірусної інфекції?
Які товари в категорії Від ротавірусної інфекції можна придбати зі знижкою?

Акційних товарів зараз, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Від ротавірусної інфекції?

Ціни на товар у категорії Від ротавірусної інфекції починаються з 898.57 грн до 1146.28

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail