Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Від папіломавірусів людини

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник

Папіломами називаються доброякісні новоутворення, що вражають шкіру. Ці нарости мають вірусну етіологію та різну локалізацію. Лікування папіломавірусу препаратами місцеве та системне. Терапія підбирається з урахуванням ступеня ураження шкіри та індивідуальних показань.

Лікарські форми

Ліки при папіломавірусі призначаються як зовнішні, і пероральні. До місцевих відносять:

 • розчини для зовнішньої обробки;
 • мазі;
 • креми.

Системні препарати для лікування папіломавірусу – це капсули та таблетки. Набагато рідше використовують ін’єкційні розчини для внутрішньом’язового введення.

Різновиди ліків від папіломавірусу

Препарати для лікування папіломавірусу людини діляться на кілька груп:

 1. Противірусні. Це медикаменти першого ряду при генералізованій інфекції. Також противірусні препарати від папілом показані при великому шкірному ураженні, запаленні наростів, їх частому повторному появі (рецидив ВПЛ).
 2. Підсушуючі. Оскільки папіломавірус, що вражає епідерміс, не становить потенційної загрози здоров'ю, можна уникнути симптоматичної терапії. Для цього застосовують ліки проти самих новоутворень. Вони висушують нарости, безпечно та ефективно прибираючи їх із поверхні тіла. Випускаються такі ліки від папілом у формі мазей та кремів.
 3. Припікають. Це місцеві медикаменти – розчини для зовнішнього нанесення. У складі такі препарати для лікування папіломавіруса містять луги, які видаляють негарні шкірні нарости вже після 1-2 застосувань.
 4. Протипухлинні комплекси. Впливають не так на вірус, але в результат активності патогена – шкірні новоутворення доброякісного характеру. Це свого роду цитостатик, застосування якого припустимо при призначенні лікаря.

Важливо! Використання припікаючих розчинів на лужній основі при папіломавірусі слід проводити з дотриманням запобіжних заходів. Здорову шкіру навколо папілом потрібно змастити жирним кремом чи олією, щоб не допустити опіків!

Склад препаратів від ВПЛ

Противірусні препарати від вірусу папіломи людини виготовлені переважно на основі:

 • оксоліну;
 • інтерферону (антивірусний та імунозміцнюючий засіб);
 • інозину пранобексу та ін.

Ліки від папілом також часто містять цинк, саліцилову кислоту або поєднання цих двох компонентів одночасно. Вони діють як комплекс, що підсушує, руйнуючи при цьому клітини наросту. Мінус цих речовин полягає в тому, що вони не мають противірусного впливу, тому не захищають від рецидиву.

Окрема група медикаментів – ті, що містять рослинні компоненти, що руйнують клітини патологічних новоутворень. Виготовлені на основі підофіллотоксину (специфічної витяжки подофіла).

Де придбати противірусні препарати?

Противірусні препарати від папіломавірусу в каталозі «Online аптеки» представлені у вигляді вакцин. Саме ліки для імунізації є запорукою ефективної профілактики зараження ВПЛ різних типів. Щеплення призначає сімейний лікар чи терапевт. Також фахівець може порекомендувати найбільш вдалий засіб.

«Online аптека» пропонує такі препарати для лікування вірусу папіломи людини:

 1. Церварікс. Вакцина від ВПЛ, що випускається як ін’єкційної суспензії.
 2. Гардасил. Препарат для імунізації, що виробляється у вигляді суспензії, поміщена в стерильний шприц.

Перед вибором та придбанням вакцини чи ліки проти вірусу папіломи людини слід пройти обстеження. Його проводить дерматолог чи дерматоонколог.

Від папіломавірусів людини : Часто задавані питання

Які товари в категорії Від папіломавірусів людини можна придбати зі знижкою?

Акційних товарів зараз, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Від папіломавірусів людини?

Ціни на товар у категорії Від папіломавірусів людини починаються з 1710.68 грн до 4543.00

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail