Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Від кліщового енцефаліту

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:22.03.2024

Енцефаліт – гостра вірусна патологія, що провокується енцефалітним кліщем. Хвороба супроводжується порушеннями в роботі ЦНС, що призводять до тяжких ускладнень та летального результату. Захворювання можна лікувати, проте цей процес тривалий, виснажливий та трудомісткий. Тому лікарі рекомендують вчасно зайнятися профілактикою хвороби, навіщо застосовується спеціальна вакцина від енцефаліту.

Користь вакцинації

Зробити від енцефаліту щеплення можна практично у будь-якому віці. Вона показана дорослим, дітям та літнім людям. Лікарі рекомендують вводити вакцину:

  • особам, які часто подорожують, у тому числі різними країнами;
  • людям, які віддають перевагу відпочинку на природі (у парках, лісосмугах та ін.);
  • мисливцям та рибалкам.

На замітку. Вакцину від кліщового енцефаліту обов'язково запроваджувати представникам окремих професій. Зокрема, вакцинацію слід регулярно проходити геологам, лісозаготівельникам, військовим, будівельникам. Рекомендується щеплюватися і людям, які працюють у сфері рекреації та фермерства.

Протипоказання та обмеження

Будь-яка вакцина має протипоказання до застосування. Препарати для імунізації від енцефаліту – не виняток. Вакцинацію не здійснюють за наявності у пацієнта:

  • гострого запального процесу, що супроводжується гіпертермією та лихоманкою;
  • патологій з хронічним перебігом, що у фазі загострення;
  • захворювань аутоімунного характеру;
  • новоутворень злоякісного характеру;
  • непереносимості курячого білка, що проявляється анафілактичною реакцією (у тому числі в анамнезі).

Увага! Алергія на окремі компоненти вакцини не є підставою для категоричної відмови від щеплення. За таких обставин пацієнту підбирається медикамент з іншим складом та від іншого виробника.

Де придбати ліки для вакцинації?

У каталозі інтернет-магазину «Online аптека» представлені виключно сертифіковані вакцини від кліщового енцефаліту. Придбати ліки за доступною вартістю можна за допомогою зрозумілої та простої форми замовлення на сайті.

Сьогодні найдієвішими та популярнішими вважаються такі вакцини:

  1. ТікоВак Джуніор. Вакцину від енцефаліту випускають як суспензії для ін'єкцій. Засіб призначений для вакцинації дітей віком від 1 до 5 років та підлітків до 15 років. Препарат для профілактики енцефаліту не підходить імунізації дорослих.
  2. Фсме-Імун. Суспензія для профілактики кліщового енцефаліту, що вводиться ін'єкційно. Продається у готовому вигляді, відповідно, не потребує додаткового розведення. Суспензія знаходиться в одноразовому стерильному шприці.

Дізнатись ціну вакцини можна в каталозі на сайті, але, щоб купити відповідний препарат, слід спочатку отримати консультацію лікаря. Препарати для профілактики енцефаліту є рецептурними, як більшість інших медикаментів для імунізації. Застосування вакцини для самостійного введення є неприпустимим, оскільки несе потенційну загрозу для здоров'я пацієнта.

Від кліщового енцефаліту : Часто задавані питання

Які товари в категорії Від кліщового енцефаліту можна придбати зі знижкою?

Акційні товари в цій категорії зараз відсутні, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Від кліщового енцефаліту?

Ціни на товар у категорії Від кліщового енцефаліту починаються з 1787.07 грн до 1794.99

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail