Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Стетофонендоскопи

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Виробник
Виробник

Як правильно вибрати стетоскоп та на що звернути увагу?

Лікар чи студент-медик обов'язково повинен мати власний стетоскоп. При чому його особливості та додаткові функції залежать від того, як застосовуватиметься пристрій. Купити стетоскоп необхідно індивідуально для кожного лікаря, тому що кожен фахівець має своє завдання, повинен почути певні проблеми, а також має свій рівень чуйності слуху.

Як вибрати якісний стетоскоп?

Стетоскоп – це пристрій, який використовується для прослуховування внутрішньої порожнини людини. Різні лікарі застосовують його для своїх цілей. Це може бути прослуховування легень, шлунку, бронхів, кишечнику, судин та багатьох інших систем.

Це досить простий пристрій, який складається з трьох частин – головки, що прикладається до тіла пацієнта, а також трубки, що з'єднується з наконечником. Всупереч простоті, такий виріб дуже необхідний для ефективної роботи майже будь-якого лікаря, в тому числі медсестер. При цьому потрібно враховувати особливості та додаткові функції кожного стетоскопа, щоб вибрати найкращий.

Для того щоб купити стетоскоп, достатньо буде звернути увагу на кілька факторів:

  1. Матеріал. Є різні види стетоскопів, але необхідно подбати про те, щоб він був максимально точним та якісним. Алюмінієві вироби вважаються міцними та довговічними, але вони менш точні. А ось пристрої з нержавіючої сталі будуть і точними, і якісними, хоча ціна стетофонендоскопа або стетоскопа такого типу трохи вища.
  2. Мембрана. Це важлива частина стетоскопа, тому вона має бути щільною та надійною. Елемент щільно прилягає до тіла та призначений для чутливого уловлювання звуків. Крім того, більша насадка краще спрямована на низькі звуки, і навпаки.
  3. Трубка. Матеріал цього елемента повинен бути дуже щільним і товстим, інакше він надто сильно вловлюватиме шум зовнішнього середовища, а не передаватиме звук. Краще, якщо це буде вініл, а не гума. Також бажано вибрати трубку, яка має подвійний внутрішній отвір. Довжина цього елемента має бути не більше 30-35 см, що вважається оптимальним.
  4. Накінечник. Це важливо не тільки для зручності лікаря, але і для кращого уловлювання звуків. Раніше використовували лише жорсткі наконечники, які було досить боляче застосовувати, і він пропускав звуки з зовнішнього простору. Краще купити стетоскоп з сучаснішими гумовими наконечниками, які набувають форми вуха і герметично закривають його від стороннього шуму.

Стетоскоп від стетофонендоскопа відрізняється тим, що перший варіант краще вловлює низькі звуки, що важливо для прослуховування серця та кишечника. Фонендоскоп більше призначений для дрібних шумів, які можуть бути в легенях та судинах.

Стетоскоп в інтернет-магазині Online Аптека можна придбати різного виду, тому що тут представлений великий вибір різноманітних виробів зі своїми особливостями.

Де замовити якісний стетофонендоскоп?

Найкращим рішенням буде купити стетофонендоскоп в Україні в Online Аптека. На нашому сайті дуже просто зробити покупку. Достатньо виконати кілька кроків, і вже наступного дня ви можете забрати покупку у будь-якій аптеці нашої мережі.

Обираючи Online Аптека, ви можете бути впевнені, що тут ціна стетоскопа найдоступніша, а ви зможете знайти відповідний виріб із необхідними параметрами. Купити стетофонендоскоп в нашій аптеці – це вибрати низьку ціну та високу якість товару.

Стетофонендоскопи : Часто задавані питання

Які товари в категорії Стетофонендоскопи можна придбати зі знижкою?

Акційні товари в цій категорії зараз відсутні, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Стетофонендоскопи?

Ціни на товар у категорії Стетофонендоскопи починаються з 115.40 грн до 416.66

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail