Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Протитуберкульозні препарати

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник

Препарати від туберкульозу спрямовані на знищення палички Коха, яка виступає збудником даного захворювання, що загрожує небезпечними наслідками та високою летальністю. Протитуберкульозні таблетки заборонено набувати без лікарського рецепту, оскільки безконтрольний їх прийом викликає життєзагрозні побічні прояви.

Класифікація

Таблетки для лікування туберкульозу класифікують на групи за кількома критеріями. Так, за ступенем терапевтичної ефективності розрізняють такі ліки:

  1. Найбільш ефективні. У складі є активні речовини рифампіцин або ізоніазид.
  2. Помірно ефективні. Містять канаміцин, стрептоміцин, амікацин. Також виготовлені на основі етамбутолу, офлоксацину, ципрофлоксацину та інших протимікробних компонентів.
  3. Низькоефективні. Формула включає ПАСК і тіоацетазон.

За призначенням поділяються на препарати першого та другого ряду. За складом – на однокомпонентні та комбіновані.

Важливо! Таблетки для лікування туберкульозу підбираються з урахуванням форми хвороби (закрита, відкрита), ступеня важкості та наявності або відсутності ускладнень.

Допоміжна терапія

Більшість таблеток надають токсичну дію на організм пацієнта. Тому лікарі практикують застосування гепатопротекторів одночасно із протитуберкульозними медикаментами.

Оскільки хворі стикаються з лікарською інтоксикацією, допоміжне лікування має бути комплексним. У такому разі прописуються препарати Реосорбілакт та Ацетилцистеїн. Після зникнення неприємної симптоматики ліки скасовують, але медикаментозна терапія продовжується.

Лікування таблетками також загрожує розвитком периферичної нейропатії або інших нервових розладів. Для профілактики використовується вітамінотерапія комплексами на основі нутрієнтів групи В. Доповнюються вони таблетками, що містять глутамінову кислоту та АТФ у вигляді солей натрію.

З обережністю хворим на туберкульоз прописуються глюкокортикоїди. Це з високим ризиком генералізації (подальшого небезпечного поширення) інфекції. Застосування кортикостероїдів допустимо виключно спільно з хіміотерапією та під ретельним лікарським наглядом.

Побічні ефекти протитуберкульозних таблеток

Багато протитуберкульозних препаратів здатні провокувати зниження слуху, дзвін і шум у вухах, синдром хронічної втоми. А медикаменти циклосерину негативно впливають на центральну нервову систему. Але найнебезпечнішою побічною дією хіміотерапії вважається зміна характеру.

На замітку. Деякі негативні наслідки протитуберкульозних таблеток мають оборотний характер. Однак є й такі, що боротися з якими вже марно.

Список протитуберкульозних ліків

В «Online аптеці» представлений великий вибір таблеток, капсул, розчинів, сиропів та засобів для ін'єкційного та краплинного введення. Щоб купити протитуберкульозний препарат, слід надати рецепт лікаря. Найбільш дієвими вважаються:

  • Рифампіцин;
  • Ізоніазид-Дарниця;
  • Етамбутол;
  • Біолік Туберкулін ППД-Л;
  • Піразінамід.

На сайті можна дізнатися про актуальні ціни на препарати. Також інтернет-магазин "Online аптека" дає можливість попередньо ознайомитися з інструкцією до протитуберкульозних таблеток.

Протитуберкульозні препарати : Часто задавані питання

Які товари в категорії Протитуберкульозні препарати можна придбати зі знижкою?

Акційних товарів зараз, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Протитуберкульозні препарати?

Ціни на товар у категорії Протитуберкульозні препарати починаються з 35.67 грн до 3537.96

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail