Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Препарати від гастриту та виразки

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:29.03.2024

Гастрит – це запальне захворювання шлунка, яке за відсутності своєчасної та належної терапії здатне перерости у виразку. Для патології характерний симптомокомплекс, що включає біль різної інтенсивності в проекції ураженого органу, печію при підвищеній кислотності, відрижку з неприємним запахом, періодичні блювоти і нудоти. Клінічна картина хвороби насправді набагато ширша. Для лікування призначаються спеціальні таблетки від гастриту, які підбираються гастроентерологом.

Види хвороби

При призначенні ліків від гастриту лікарем обов’язково враховується різновид хвороби:

 1. Ерозивний. Протікає з формуванням ерозій у слизовій оболонці.
 2. Атрофічний. Небезпечна хвороба, що супроводжується атрофією клітин хворого органу. Цей тип патології може призводити до виникнення аденокарциноми.
 3. Поверхневий. Запалення торкається лише верхнього шару внутрішньої оболонки шлунка. Орган продовжує функціонувати задовільно.
 4. Антральний. Вражає нижню частину шлунка. Провокатором хвороби є бактерія Helicobacter Pylori.
 5. Геморагічний. При такому патологічному процесі на слизовій оболонці виникають ерозії та крововиливи.

Важливо! Тяжкою формою хвороби вважається флегмонозна. Для неї характерне формування гнійних вогнищ у слизовому шарі шлунка, що може призвести до небезпечних ускладнень! У такій ситуації класичні препарати від гастриту не допоможуть, а у разі самолікування – завдадуть здоров'ю суттєвої шкоди.

Класифікація препаратів

Захворювання може бути гострим або хронічним, протікати з підвищеною чи зниженою кислотністю. З урахуванням цих критеріїв та особливостей лікар призначає певні групи лікарських засобів.

Таблетки для шлунка при гастриті класифікуються на:

 1. Інгібітори протонної помпи. Сприяють зниженню рівня кислотності, не викликають залежності чи звикання.
 2. Цитопротектори. Ці таблетки надають захисну дію. Також вони забезпечують оптимальну опір шлункових клітин деструктивним процесам.
 3. Прокінетики. Важливі нормалізації травлення.
 4. Спазмолітики. Усувають спазм гладкої мускулатури шлунка та кишечника, сприяють усуванню болю, полегшують виведення газів.
 5. Антибіотики. Використовуються при флегмонозному та хелікобактерному типі хвороби. Призначаються при ЯБР і часто як таблетки першого ряду.
 6. Блокатори гістамінових рецепторів типу Н2. При гастриті таблетки цієї групи приймають з метою нейтралізації дії гістаміну на слизову оболонку шлунка. Під впливом таких ліків при гастриті відбувається зниження інтенсивності вироблення соляної кислоти та пепсину. Паралельно медикаменти посилюють активність простагландинів, що сприяє підвищенню захисних властивостей слизової оболонки хворого органу.

Увага! Блокатори Н2-гістамінових рецепторів – таблетки від болю у шлунку при гастриті, здатні викликати залежність. Вони заборонені до використання з метою самолікування.

Ферменти та інші засоби лікування шлункових хвороб

При атрофічному гастриті для відновлення нормального функціонування хворого органу лікарі нерідко призначають ферментні препарати. Вони використовуються як замісна терапія, сприяючи відновленню моторики та повноцінному перетравленню їжі.

При сильному больовому синдромі доцільно застосування аналгетиків та протизапальних медикаментів нестероїдного ряду. Таблетки від гастриту підбираються лікарем кожному пацієнтові окремо.

Ліки на натуральній основі

Таблетки від виразки шлунка та гастриту – не єдині доступні засоби. При болі, здуття, дискомфорті в животі допомагають засоби на основі насіння льону, кореня алтею, м'яти, полину гіркого. Одне з найпопулярніших ліків – шлункові краплі. Але вони виготовлені на спиртовій основі, тому їх можна приймати не всім пацієнтам.

Форми випуску

Препарати для лікування гастриту виробляються у різних фармакологічних формах:

 • таблетки;
 • капсули;
 • краплі;
 • суспензії;
 • сиропи;
 • розчини для ін’єкційного введення;
 • порошки для виготовлення орального напою.

При підвищеній кислотності часто використовуються симптоматичні медикаменти від печії. Найчастіше це жувальні таблетки при гастриті або виразці..

Які засоби найефективніші?

У каталозі «Online аптеки» представлені різні групи ліків, що застосовуються при гастриті. Найкращі з них:

 • Рабезол – пігулки по 20 мг;
 • Парієт – таб. по 20 мг;
 • Ранітидин-Дарниця, таб. по 150 мг;
 • Де-Нол – таб. по 120 мг;
 • Віс-Нол, капс. 120 мг.

До кожних таблеток від гастриту додається інструкція із застосування. Її рекомендується детально вивчити, навіть якщо медикамент був прописаний лікарем.

Препарати від гастриту та виразки : Часто задавані питання

Які товари в категорії Препарати від гастриту та виразки можна придбати зі знижкою?

Акційні товари в цій категорії зараз відсутні, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Препарати від гастриту та виразки?

Ціни на товар у категорії Препарати від гастриту та виразки починаються з 10.70 грн до 2390.10

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail