Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Препарати від болю у спині

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:16.01.2024

Біль у спині вважається однією з провідних причин втрати здоров'я у всьому світі. Протягом життя симптом виникає у 60-90% населення і щорічно відзначається у 25-40%. У клінічних дослідженнях ремісія болю в попереку на 1 рік коливається від 54 до 90%. Таблетки від болю у спині використовуються для зняття синдрому, попередження його хронізації. Визначальну роль виборі лікування грають такі чинники, як інтенсивність і тривалість болю, наявність супутніх захворювань, переносимість терапії.

Причини больового синдрому у спині

Серед причин гострого болю у спині виділяють:

 • дисфункцію м’язово-зв’язувальних структур спини;
 • спондильоз (спондилоартроз);
 • грижу МПД;
 • стеноз хребетного каналу

У кожному з цих випадків больовий синдром має клінічну своєрідність, різні часову динаміку та прогноз. Серед факторів, що провокують розвиток гострого епізоду хворобливої ​​симптоматики, виділяють:

 • травму;
 • підйом непосильного вантажу;
 • непідготовлені рухи;
 • тривале перебування у нефізіологічній позі;
 • переохолодження та ін.

Не існує одного ефективного засобу від болю в спині, оскільки причин гіпералгезії безліч.

Як зняти больову симптоматику?

Важливо! На сьогоднішній день немає єдиного універсального ефективного методу або препарату, який однозначно довів свою дієвість у терапії гіпералгезії в нижній частині спини (БНС). І це стосується як гострих, і хронічних, і навіть рецидивуючих епізодів.

Для усунення гострого болю в спині найбільш широке застосування отримали нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП). З цією метою застосовують як селективні інгібітори циклооксигенази (ЦОГ) 2-го типу, так і неселективні інгібітори ЦОГ двох типів.

Для усунення синдрому також використовують міорелаксанти, здатні зменшити або навіть усунути надмірну м'язову напругу. Комплексне лікування з використанням таблеток із цих 2 груп лікарських засобів дозволяє знизити дозування нестероїдних протизапальних засобів та зменшити ймовірність розвитку побічних ефектів.

Застосування таблеток від болю в спині із групи хондропротекторів у комплексному лікуванні БНС виглядає логічним. Крім того, використання цієї групи препаратів, як до знеболювальних засобів, обумовлено їх протизапальними властивостями та безпекою застосування. Таблетки-хондропротектори від болю в попереку мають таку дію:

 

 • пригнічують активність ферментів, що спричиняють деградацію суглобового хряща;
 • стимулюють вироблення хондроцитами протеогліканів;
 • посилюють метаболічні процеси в хрящі та субхондральній кістці;
 • впливають на фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині, стимулює її регенерацію;
 • беруть участь у побудові основної речовини кісткової та хрящової тканини;
 • мають протизапальний та аналгезуючий ефект завдяки зниженню викиду в синовіальну рідину медіаторів запалення та больових факторів.

Часто використовуються від болю в спині не лише таблетки, а й мазі, креми, супозиторії. Зняти біль у попереку допомагають ліки на основі рослинної та тваринної сировини, що володіють зігріваючим ефектом. Місцева терапія дозволяє зняти слабкий синдром, а при сильній алгії її застосовують разом із симптоматичними ліками від болю в спині.

Нові таблетки у терапії

Пігулки від спини постійно вдосконалюються. Больовий синдром обумовлений виробленням ЦОГ-1 та ЦОГ-2 – у задньому розі спинного мозку. Аналгетичні властивості нових таблеток пов'язані з потужною інгібіцією ЦОГ-2, а також гальмуванням утворення інтерлейкіну-6 та синтезу оксиду азоту.

Важливо! Декілька цікавих фактів буквально нещодавно було отримано щодо селективних інгібіторів ЦОГ-2. Саме вони, а не традиційні таблетки з нестероїдними протизапальними засобами, блокують вироблення простагландинів на пізніших, стабільних стадіях гіперзбудливості спинальних нейронів, через кілька годин від моменту розвитку запалення.

Таблетки від болю в спині, попереку на основі німесуліду – ефективний нестероїдний протизапальний засіб для лікування гострої гіпералгезії. Завдяки тому, що речовина не взаємодіє з ЦОГ-1 забезпечується практично повна відсутність побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту, нирок, системи згортання крові.

В інтернет-магазині «Online аптека» широко представлені препарати від болю в спині з німесулідом:

 • Німід Форте таблетки №100;
 • Німесіл гран. д/п сусп. 100 мг пакет одноразово. 2 г №30;
 • Німесулід-Дарниця таблетки 100 мг №30;
 • Німелган-Астрафарм гран.100 мг саше №10;
 • Німесулід таблетки 100 мг №30 Лекхім;
 • Німедар-Дарниця таблетки 100 мг №30;
 • Німелган-Астрафарм гран.100 мг саше №30 та ін.

Використання цих таблеток при болю в спині дає позитивний результат, що проявляється усуненням болю і зменшенням скутості рухів. Виразність хворобливих відчуттів виявляється достовірно нижчою всіх етапах лікування. Причому це стосувалося не тільки раптового різкого болю, а й гіпералгезії, що виникає в процесі руху.

Препарати від болю у спині : Часто задавані питання

Які товари в категорії Препарати від болю у спині можна придбати зі знижкою?

Акційні товари в цій категорії зараз відсутні, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Препарати від болю у спині?

Ціни на товар у категорії Препарати від болю у спині починаються з 7.40 грн до 2577.30

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail