Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Препарати від болю в суглобах та м'язах.

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:15.01.2024

Біль у м'язах та суглобах приносить дискомфорт, сковує рухи, робить виконання звичних дій проблематичним завданням. Такі недуги можуть виникнути як у молодому, так і більш зрілому віці. Для полегшення стану призначають реабілітаційні відновлювальні процедури, а також таблетки від болю в суглобах. Необхідність знеболювання пов'язана з важливістю зберегти рухливість кінцівок, що призведе до поступового відновлення. У разі, коли больовий синдром своєчасно не усунений, він поступово переходить у хронічний стан.

Таблетки від болю в суглобах: особливості дії та застосування

Таблетки від болю в суглобах і м'язах – це ефективні препарати, що усувають болючі відчуття, знімають запальний процес і повертають людині колишню рухливість. За допомогою ліків, які спрямовані на усунення больових симптомів і причини захворювання, вдається повністю впоратися з недугою, що виникла. При цьому перевага надається комплексному підходу, який включає засоби для зовнішнього і внутрішнього застосування. Таблетки від болю в суглобах ніг відрізняються швидкістю дії та високою ефективністю.

Ліки проти болю в суглобах: види та характеристики

Препарати від болю у суглобах поділяються на дві групи: для внутрішнього та зовнішнього застосування. До засобів для зовнішнього використання відносяться мазі, гелі та спреї, які можуть мати як охолоджувальний, так і зігрівальний ефект. Слід зазначити, всі зовнішні засоби є лише доповненням до препаратів для перорального застосування. Ліки від болю в суглобах, що представлені в інтернет-магазині, можуть бути:

 • нестероїдними протизапальними засобами (усувають больові симптоми та знімають запалення у суглобах та м'язах);
 • комплексними препаратами, що знеболюють суглоби;
 • препаратами, що усувають набряклість суглобів.

Для того щоб купити ліки проти болю в суглобах, які впораються з усіма симптомами, слід отримати консультацію медичного фахівця. Фармакологічні препарати в Україні, спрямовані на усунення болю в суглобах та м'язах, представлені великою різноманітністю. За наявності призначень лікаря придбати необхідні препарати можна на сайті Оnline Аптека. Ціна відрізнятиметься демократичними показниками.

Мазі при болю у суглобах: різноманітність препаратів

Завдяки тому, що мазі при болю в суглобах представлені великою різноманітністю, існує можливість підібрати засіб, який буде найбільш ефективним незалежно від етіології захворювання. Креми від болю в суглобах – це:

 • нестероїдні протизапальні засоби для зовнішнього застосування;
 • зігрівальні мазі та креми;
 • засоби хондропротекторного типу;
 • препарати, що знімають набряклість суглобів.

Рішення купити мазь при болю в суглобах дозволить своєчасно усунути болючі відчуття, зберігши при цьому рухливість суглобів.

Ефективні мазі від болю в м'язах

Попри те, що причини недуги можуть бути різними, у всіх випадках потрібно застосовувати ефективну мазь від болю в м'язах, яка знімає біль та запалення. Найчастіше рекомендується купити мазь від болю у м'язах, що містить нестероїдні протизапальні компоненти. Такий препарат не лише усуває біль, але й зменшує запалення м'язової тканини. Online Аптека пропонує придбати таблетки від болю в м'язах, вартість яких відрізняється доступністю.

Яка мазь найкраща від болю в суглобах?

Біль у суглобах ефективно лікують за допомогою таких препаратів:

 • Діклак, гель 5%, туба 100 г;
 • Траумель, гель, 50 г;
 • Аргетт, спрей нашкірний, розчин 4%, фл. 25 г;
 • Живокосту мазь Др. Тайсс, банка 100 г;
 • Фламідез, гель, 40 г.

Чим відрізняється м'язовий біль від суглобового?

Міалгія та артралгія (болі в м'язах та суглобах) – це два хворобливі стани, що часто супроводжують один одного. Але розвиваються вони в абсолютно різних за структурою тканинах. Часто характер больового синдрому настільки розпливчастий, що важко визначити його локалізацію. Пацієнт думає, наприклад, що в нього болить суглоб, але насправді причиною нездужання є запалений м'яз.

Що краще – гель або мазь для суглобів?

Якщо говорити про вибір найкращого засобу, необхідно взяти до уваги мету його використання. Гель всмоктується набагато швидше, ніж мазь. Тому, якщо необхідно терміново зняти біль, наприклад, у суглобі, він швидше забезпечить знеболювальну дію. Коли ж стоїть завдання усунути біль на більш тривалий час, зняти запалення, краще скористатися маззю.

Чим зняти запалення м'язів?

Ефективні протизапальні мазі для суглобів:

 • Фастум, гель 2,5%;
 • Вольтарен Форте, емульгель;
 • Мета Т, мазь;
 • Олфен трансдерм, пластир;
 • Довгіт, гель;
 • Діклак, гель;
 • Диклофенак-Віола, гель 5%.

Препарати від болю в суглобах та м'язах : Часто задавані питання

Які товари в категорії Препарати від болю в суглобах та м'язах можна придбати зі знижкою?
Скільки коштують товари у категорії Препарати від болю в суглобах та м'язах?

Ціни на товар у категорії Препарати від болю в суглобах та м'язах починаються з 14.17 грн до 8480.29

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail