Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Препарати підвищення потенції

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:27.03.2024

Статева дисфункція вважається не рідкістю у чоловіків. І річ не лише у вікових змінах: від зниження потенції та відсутності здорової ерекції страждають і молоді люди. Причини «делікатної проблеми» численні, а її вирішення – індивідуальне питання. Тому купувати таблетки для потенції слід лише після відвідування лікаря та за його рекомендацією.

Класифікація препаратів

Для відновлення потенції рекомендується застосовувати такі групи ліків:

 1. Амінокислотні та вітамінні комплекси. Це натуральні та безпечні препарати, що заповнюють запас нутрієнтів в організмі. Адже гіпо- та авітаміноз нерідко стають причиною проблем з ерекцією. Для здоров'я репродуктивної системи чоловікам потрібні цинк, вітаміни групи В, селен, магній та ін.
 2. Рослинні. Такі таблетки містять витяжки лікарських трав. Часто подібні засоби виготовлені на основі трибулуса, еврикоми довголистої, со-пальметто та ін.
 3. Синтетичні – синтезовані в лабораторних умовах, мають низку протипоказань та обмежень. Також ці таблетки для потенції здатні викликати побічні прояви. Тому без попередньої консультації лікаря-уролога або андролога приймати ліки для відновлення ерекції не слід.

На замітку. Часто при порушеннях еректильної функції лікарі віддають перевагу комплексному підходу, який включає не лише прийом таблеток, а й внесення коректив у харчування та спосіб життя.

Форми випуску ліків та їх дія

Засоби підвищення потенції випускаються у вигляді таблеток, призначених для перорального прийому. В аптеці також можна знайти капсули, порошки, трав'яні збори, шипучі або жувальні пігулки. Дані фармпрепарати сприяють:

 • відновлення еректильної функції;
 • посилення сексуального потягу;
 • покращення загальної якості сексуального життя;
 • стимуляції припливу крові до органів малого тазу

Увага! При непатологічному ґенезі порушень потенції доцільно приймати таблетки на рослинній основі. Добре зарекомендували себе та гомеопатичні препарати. Якщо такі медикаменти виявилися безсилими, отже, проблеми з ерекцією обумовлені серйознішими причинами і вимагають відповідного лікування.

Препарати для потенції в «Online аптеці»

Купити ефективні засоби для підвищення потенції можна в інтернет-магазині «Online аптека». На сайті представлено широкий асортимент сертифікованих препаратів за доступною ціною. Високим попитом серед чоловіків різного віку мають такі медикаменти:

 • Пінап таблетки;
 • Сінегра таб.;
 • Зідена;
 • Сіаліс таб.;
 • Тадафіл;
 • Аріста.

Препарати та дженерики у таблетках або капсулах для підвищення потенції можуть бути рецептурними та безрецептурними. Категорія відпустки кошти залежить від складу. Але консультація фахівця потрібна кожному чоловікові.

Препарати підвищення потенції : Часто задавані питання

Які товари в категорії Препарати підвищення потенції можна придбати зі знижкою?

Акційні товари в цій категорії зараз відсутні, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Препарати підвищення потенції?

Ціни на товар у категорії Препарати підвищення потенції починаються з 34.90 грн до 21246.10

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail