Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Стоматологічні препарати

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:21.03.2024

Кандидоз порожнини рота являє собою наліт, який утворюється на поверхні слизової оболонки. Причиною його виникнення є особливий грибок, який належить до роду Candida. У нормальному стані цей мікроорганізм присутній у кишечнику або носоглотці у невеликій концентрації. Поки кількість цих одноклітинних грибків залишається невеликою, вони будуть нешкідливими для людини. Якщо рівень рН збільшується, це робить людський організм ідеальним середовищем для розмноження цього мікроорганізму.

Кандидоз ротової порожнини: лікування захворювання

Ліки для ротової порожнини допомагають швидко повернути концентрацію одноклітинних грибків у нормальний стан. Online Аптека пропонує своїм клієнтам лише перевірені медикаменти, завдяки яким можна отримати негайний результат у процесі лікування. Вартість препаратів залишається демократичною.

Як вибрати стоматологічні препарати?

Кандидоз слизової оболонки порожнини рота найчастіше виявляють у дітей та людей у похилому віці. Останні зазвичай користуються зубними протезами, які створюють ідеальне поживне середовище для грибкових колоній. Захворювання слизової оболонки ротової порожнини можуть бути діагностовані й у дорослої людини, чий імунітет виявився ослабленим через зовнішні фактори. Джерелами проблеми зазвичай є:

  • Використання антибіотиків. Такі препарати знищують корисну мікрофлору, а грибки виявляються стійкішими та займають їхню нішу.
  • Ослаблений імунітет. Лікування кандидозу ротової порожнини передбачає посилення захисних якостей організму, який може бути ослаблений тривалою хворобою.
  • Перенесена променева терапія. Радіоактивне випромінювання не тільки знищує ракові клітини, а й негативно впливає на мікрофлору.

Препарати для лікування захворювання ротової порожнини можуть знадобитися і під час вагітності. У жінки змінюється гормональний фон, що може спричинити порушення обмінних процесів. Результатом стає перетворення організму на поживне середовище для грибків.

Використання зубних протезів також може стати фактором, згідно з яким лікування кандидозу ротової порожнини буде неминучим наслідком. Конструкція протезів далека від досконалості. Якщо людина не дотримується вимог щодо регулярного очищення протеза та правила його зберігання, то це призведе до створення патогенного середовища. Лікарська практика показує, що препарати для лікування ротової порожнини все частіше потрібні людям, які ведуть шкідливий спосіб життя.

Кандидоз ротової порожнини та його лікування

Першим кроком на шляху до розв’язання проблеми стане ретельний візуальний аналіз стану ротової порожнини. Лікар обов'язково має вислухати пацієнта, який надасть всю необхідну інформацію про свою проблему. Тільки після цього можна встановити діагноз та призначити лікування, таблетки для якого можна купити в інтернет-магазині Online Аптека. Додатково лікарю може знадобитися аналіз крові та зішкріб слизової оболонки, що дозволить отримати більш точну картину.

В Україні є найсучасніші стоматологічні препарати, купити які ви можете на нашому сайті. Індивідуальний підхід до лікування дозволяє досягати чудових результатів. Вам потрібно лише скористатися нашим каталогом і знайти засоби, рекомендовані лікарем. Купити ліки від кандидозу ротової порожнини зможе кожен пацієнт, оскільки їхня ціна залишається демократичною.

Сторінка 2 Стоматологічні препарати : Часто задавані питання

Які товари в категорії Стоматологічні препарати можна придбати зі знижкою?
Скільки коштують товари у категорії Стоматологічні препарати?

Ціни на товар у категорії Стоматологічні препарати починаються з 12.10 грн до 282.50

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail