Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Препарати для покращення мозкового кровообігу

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:27.03.2024

Порушення мозкового кровообігу – небезпечне відхилення, яке здатне спричиняти критичні наслідки. Адже головний мозок виступає головним органом та ланкою центральної нервової системи. Для нормалізації цього процесу важливо правильно підібрати лікарські засоби. Також поліпшення кровообігу мозку настає при поєднанні фармакотерапії з корекцією раціону та способу життя.

Показання до призначення ліків

Препарати, які сприяють поліпшенню кровообігу в мозку, показання до призначення, якщо пацієнт страждає від:

 • підвищеної стомлюваності невідомого генезу;
 • хронічної втоми;
 • емоційних перепадів;
 • розлад пам'яті, уваги, мислення;
 • приватних нападів мігрені чи цефалгії різної інтенсивності та без видимих ​​причин.

Важливо! Провали в пам'яті, судоми лицевих м'язів або тіла вказують на ускладнення, спричинені порушенням мозку кровообігу. Якщо терміново не вжити заходів для покращення мікроциркуляції у судинах органу, результатом стане інсульт!

Типи ліків для прискорення мікроциркуляції

Поліпшення кровообігу в головному мозку настає при використанні:

 1. Судинорозширювальних засобів. Допомагають розширити просвіт кровоносних судин, тим самим дозволяючи крові безперешкодно постачати киснем та поживними речовинами головний мозок.
 2. Антикоагулянтів чи антиагрегантів. Ці препарати сприяють покращенню кровообігу в судинах завдяки запобіганню патологічного тромбоутворення.
 3. Судинозміцнюючих медикаментів. Підвищують міцність стінок судин та артерій, покращують їх еластичність та опірність.
 4. Ноотропні ліки. Це сильнодіючі рецептурні пігулки для покращення кровообігу мозку. Регулюють метаболічні процеси в нервових клітинах, проте клінічна ефективність цієї групи поки що не підтверджена документально.
 5. Препарати для корекції мікроциркуляції. Такі медикаменти впливають на швидкість кровотоку в головному мозку, підвищують тонус усіх типів та видів кровоносних судин.

Увага! Вибір препарату для поліпшення мозкового кровообігу – завдання лікаря. Самолікування в подібній ситуації може призвести до небезпечних ускладнень.

Правила застосування

Перед початком прийому засобів для покращення мікроциркуляції мозку потрібно пройти комплексне та поглиблене обстеження. Рекомендується також докладно вивчити інструкцію до ліків, що розглядаються як потенційний лікарський припис пацієнту.

Дозування, кратність застосування засобів та тривалість терапії встановлюються лікарем окремо для кожного хворого. Заборонено самостійно підбирати аналоги призначеним медикаментам, припиняти чи пролонгувати лікування. Після закінчення терапевтичного курсу пацієнту слід знову звернутися до свого лікаря, щоб пройти контрольне обстеження.

Список ліків

Щоб купити потрібний препарат для покращення кровообігу в півкулях мозку, часто потрібен лікарський рецепт. Виняток можуть становити лише кошти на вітамінній та амінокислотній основі. Придбати ефективні медикаменти можна у «Online аптеці». У каталозі представлені лише якісні та сертифіковані товари медичного призначення. На сайті можна ознайомитися з інструкцією та дізнатися ціну кожного ліки.

Дієві препарати для покращення кровопостачання мозку:

 • Бетасерк таб.;
 • Вестібо таб.;
 • Вестинорм таб.;
 • Бетагіс табл.;
 • Максгістін-Фармекс табл.;
 • Авертид розчин перорального прийому.

Важливо провести додаткове етіотропне лікування із застосуванням інших груп препаратів. Тому що порушення мозкової мікроциркуляції часто стає ускладненням інших патологічних процесів, що протікають в організмі, у тому числі й у латентній формі.

Препарати для покращення мозкового кровообігу : Часто задавані питання

Які товари в категорії Препарати для покращення мозкового кровообігу можна придбати зі знижкою?

Акційні товари в цій категорії зараз відсутні, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Препарати для покращення мозкового кровообігу?

Ціни на товар у категорії Препарати для покращення мозкового кровообігу починаються з 46.30 грн до 1148.34

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail