Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Протисвербіжні засоби

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник

Свербіж шкіри (медична назва аномалії - прурит) є частою скаргою при ряді дерматологічних захворювань. Це неприємне відчуття подразнення, печіння та поколювання в якійсь ділянці шкіри викликано різними причинами (вплив хімічних речовин, бактерій, паразитів тощо). Дискомфорт виявляється у гострій потребі потерти чи почухати цю ділянку шкірного покриву чи слизової оболонки. Ліки від сверблячки шкіри призначають після обстеження та виявлення причин аномалії.

Етіологія та патогенез

Залежно від фактора впливу розрізняють такі види пруриту:

 • фізіологічний, або нормальний – рефлекс розвивається як реакція у відповідь на вплив адекватних подразників, наприклад, укуси комах, контакту зі специфічними ворсинками рослин, уколами колючок та ін;
 • патологічний – що виникає при вплив пруритогенів, але при цьому поріг чутливості рецепторів суттєво підвищений.

Також його поділяють на:

 • гострий – реакція обумовлена ​​високою чутливістю щодо алергенів (харчових, рослинних, лікарських);
 • хронічний – свербіж викликаний аутоінтоксикацією, спровокованою хворобами печінки, ШКТ, метаболічними порушеннями тощо.

Іноді хронічний прурит є симптомом дерматологічних патологій – кропив'янки, атопічного дерматиту, корости та ін. Крім того, хронічна форма – початкова ознака хвороб органів кровотворення, ендокринної та нервової систем, ракових пухлин, психічних розладів.

За ступенем поширеності відчуттів свербіж класифікують на:

 • локалізований – обмежений певними ділянками шкіри;
 • дифузний (генералізований) або розлитий - займає значні площі шкірного покриву, а іноді змінює своє місце розташування.

Увага! Розчісування шкіри для полегшення сверблячки викликає пошкодження (екскоріації), на їх місці відзначається гіперпігментація, потовщення епідермісу, запальні утворення (фолікули, фурункули). Вони вимагають окремого лікування та застосування топічних ліків для усунення симптомів.

Внаслідок появи ушкоджень шкірного покриву великий ризик приєднання вторинної інфекції, можливе черезшкірне проникнення алергенів, розвиток запального процесу. Ці ускладнення замикають патологічне коло, посилюючи сверблячі відчуття, біль, стрес. Тому препарати, що знімають свербіж, відносяться до різних груп лікарських засобів.

Протиповітряна терапія ліками

Складність патогенезу та різноманітність місцевих та системних причин, що лежать в основі феномену, визначають неможливість існування єдиного підходу до його лікування. Потрібний диференційований та суворо індивідуальний підхід до кожного хворого з призначенням комплексних схем терапії, різних ліків проти сверблячки.

Дискомфорт, пов'язаний із сухістю шкіри, полегшують ліки від сверблячки, що пом'якшують епідерміс, що відновлюють природну гідроліпідну плівку та усувають подразнення. Визнання та поширення отримали так звані емоленти, які ефективно відновлюють гідроліпідну мантію шкіри, особливо у немовлят. Ліки для дітей мають особливу структуру, консистенцію, склад.

Місцеві анестетики, що застосовуються проти сверблячки, приносять полегшення, а екстракти лікарських рослин знімають запалення, охолоджують, знеболюють:

 • Ірікар мазь 50 г;
 • Меновазан мазь 40 г;
 • Меновазин розчин спирт. фл. 40 мл ДКП.

Серед десенсибілізуючих факторів також активація холодових рецепторів, що призводить до зменшення шкірного дискомфорту. Розвиток цього ефекту формується під впливом низьких температур та ментолу, який включений у формулу перерахованих вище ліків.

Важливо! Глюкокортикостероїди місцевої дії рідко знімають генералізований свербіж (без дерматиту), проте можуть виявитися корисними в поєднанні зі пом'якшувальними засобами хворим літнього віку з сухою шкірою.

Ліки проти сверблячки шкіри відносяться до груп:

 • седативних препаратів;
 • транквілізаторів;
 • десенсибілізуючих засобів;
 • антигістамінних ліків;
 • топічних інгібіторів кальциневрину;
 • вітамінів В1;
 • ентеросорбентів.

Лікування хворих з пруритом полягає у виключенні тригерних факторів, проведенні адекватної терапії місцевими та системними ліками, а також у психологічній та поведінковій підтримці, особливо у разі захворювання середньотяжкого та тяжкого перебігу.

Препарати проти сверблячки шкіри лікар підбирає індивідуально. Такі медикаменти можуть бути системними та топічними. Найчастіше використовують ліки для зовнішнього нанесення. Вони не проникають у системний кровотік, не викликають атрофії шкіри чи побічних ефектів.

Де придбати ліки?

В інтернет-магазині «Online аптека» ліки від сверблячки шкіри можна купити без рецепта та за доступною ціною. Широкий спектр топічних препаратів дає можливість вибрати такий засіб, який швидко усуває стимуляцію сенсорних нервових закінчень, купує виснажливий свербіж шкіри, а отже нормалізує порушений сон, знижує чутливість і дратівливість епідермісу.

В «Online аптеці» замовляють такі препарати від сверблячки шкіри:

 • Псило-бальзам 1% гель 20 г;
 • Дермадрін мазь 20 мг/г туба 50 г;
 • Едермік гель 0,1% 30 г;
 • Феністил гель 0.1% туба 30 г;
 • Лідокаїн спрей 10% 38 мл Здоров’я;
 • Феністил емульсія 0,1% 8 мл нашкірн.

Ліки від сверблячки шкіри, представлені в каталозі, мають мультинаправлений вплив. Їх використовують для усунення розладу алергічного та неалергічного походження: при укусах комах, інфекційних захворюваннях зі шкірними висипаннями, що супроводжуються сверблячими відчуттями (вітряна віспа, кір, краснуха).

Ліки схвалені дерматологами, мають міжнародні сертифікати якості та безпеки. Добре вивчені властивості та ефекти дозволяють застосовувати їх у педіатрії, геріатрії тощо.

Препарати для лікування свербіжу : Часто задавані питання

Які найпопулярніші товари в категорії Препарати для лікування свербіжу?
Які товари в категорії Препарати для лікування свербіжу можна придбати зі знижкою?

Акційних товарів зараз, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Препарати для лікування свербіжу?

Ціни на товар у категорії Препарати для лікування свербіжу починаються з 29.23 грн до 439.46

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail