Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Кардіологічні препарати

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:01.04.2024

Для підтримки правильної роботи серцево-судинної системи фармацевтами створені та випускаються кардіологічні препарати різного спектру дії. Їх призначають з немовлячого віку, тому важливо купувати саме ліцензовані засоби та за доступною ціною. Такі препарати замовляйте у нас, а після отримання SMS-сповіщення про доставку товару забирайте в аптеці мережі «Online Аптека», адреси якої ви можете знайти в різних містах України.

Що пропонує інтернет-аптека

Серцеві препарати випускають у різних форматах: таблетки, капсули, порошки, розчини для ін’єкцій, настоянки, краплі, сухі трав'яні збори. Вони допомагають відновлювати, нормалізувати, підтримувати роботу серця та кровоносної системи. До серцевих відносяться декілька категорій ліків:

 • глікозиди із наперстянки, конвалії, глоду, строфанту, а також інших рослин;
 • антиаритмічні засоби;
 • неглікозидні кардіотонічні;
 • вазодилататори (судинорозширювальні);
 • інгібітори (які затримують перебіг різних негативних процесів);
 • комбіновані та ін.

Хоча серцеві препарати часто відпускаються без рецепта, призначення повинен робити лікар. Не шукайте в каталозі нашої аптеки ліків просто від серцевого болю, а пройдіть обстеження, порадьтеся з фахівцем. Тільки після цього замовляйте відповідний кардіологічний препарат.

Як вибирати серцеві ліки

Перелік кардіопрепаратів, як і захворювань, при яких вони призначаються, дуже широкий. Тому, оформлюючи замовлення, важливо не переплутати назву. Якщо лікар не вказав форму випуску, то потрібно вирішити, яка буде найбільш прийнятною:

 • у таблеток ціна нижча;
 • капсули легше проковтнути;
 • рідина швидше засвоюється.

При однаковому складі та дозуванні вплив на організм відрізнятися не буде.

Як замовити/отримати

Серцеві препарати зручно та вигідно купувати у нас, оскільки аптеки мереж «Online Аптека» є не лише в Києві, але й у більшості інших куточків країни. Вибирайте, залишайте заявку на сайті, після доставки забирайте замовлення в аптеці, адресу якої вказали при оформленні замовлення.

Які препарати застосовують при гострій серцевій недостатності?

Серед таких лікарських засобів наявні:

 • Добутамін;
 • Допексамін;
 • Еноксімон;
 • Мілринон;
 • Левосимендан.

Вони не призначаються для тривалого застосування та використовуються виключно з метою короткочасної стимуляції роботи серцевого м'язу.

Які засоби ефективні від болю в серці?

Ефективними лікарськими засобами від болю в області серця є такі, як Валідол і Кардікет, Нітрогліцерин та Корвалол. При цьому важливо відзначити, що тільки лікар після постановки точного діагнозу може підібрати підходящі для кожного окремого пацієнта препарати від болю в серці.

Які препарати ефективні для зміцнення серцевого м'язу?

Препарати цієї категорії покращують живлення серцевого м'язу, що чинить сприятливу дію на його роботу. Серед них Кардіоген та Варфарин, Нітрокор і Депренорм. Підбір такого лікарського засобу може бути виконаний тільки лікуючим кардіологом, виходячи з встановленого діагнозу та інших особливостей пацієнта.

Які серцеві препарати можна використовувати при вагітності?

Найбезпечнішими препаратами, призначеними для лікування різноманітних серцево-судинних порушень у вагітних, є Дигоксин, Нітрогліцерин та деякі бета-адреноблокатори. Однак призначити той чи інший препарат може тільки кваліфікований фахівець, оскільки прийом кардіологічних засобів під час вагітності пов'язаний з безліччю різноманітних ризиків.

Сторінка 4 Кардіологічні препарати : Часто задавані питання

Скільки коштують товари у категорії Кардіологічні препарати?

Ціни на товар у категорії Кардіологічні препарати починаються з 2.50 грн до 22643.53

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail