Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Препарати для зниження тиску

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:01.04.2024

Артеріальна гіпертензія (АГ) – стійкий підвищений тиск, який за відсутності лікування може перейти в гіпертонічну хворобу та стати причиною розвитку небезпечних ускладнень: стенокардії, серцевої недостатності, уражень судин на периферії, інфаркту, інсульту та ін. Щоб цього уникнути, слід приймати таблетки від тиску, призначені терапевтом або кардіологом.

Класифікація гіпотензивних препаратів

У загальноприйнятій класифікації виділяють такі види препаратів від тиску:

 1. Блокатори кальцієвих каналів Антагоністи кальцію сприяють нормалізації кров'яного тиску, знижуючи ризик розвитку серцево-судинних ускладнень та летального результату, спричиненого ними. Їх призначають пацієнтам із гіпертонічною хворобою, стенокардією, ІХС.
 2. Бета-блокатори. Таблетки, що нормалізують тиск, блокують активність бета-адренорецепторів. Вони здатні уповільнювати серцевий ритм та захистити серце від негативного впливу адреналіну та норадреналіну.
 3. Діуретики. Сечогінні пігулки від високого тиску використовуються самостійно або у складі комплексного гіпотензивного лікування. Діуретичні речовини часто входять до активної формули комбінованих препаратів від гіпертонії.
 4. Інгібітори АПФ. Такі таблетки від тиску мають широкий спектр застосування. У дозах, що не мають гіпотензивної дії, препарати цієї групи здатні профілактувати розвиток серцевої та ниркової недостатності.
 5. Альфа-блокатори. Медикаменти, що мають блокуючу дію на альфа-адренорецептори. Вони мають свою класифікацію (синтетичні, вибіркові та ін.), Застосовуються при значних підвищеннях АТ.

Для зниження високого показника артеріального тиску іноді призначаються седативні препарати. Їх використання доцільно у випадках, коли гіпертензія стала наслідком стресу, нервової перенапруги чи окремих неврологічних хвороб.

Натуральні засоби

У боротьбі з артеріальною гіпертензією використовуються як синтетичні таблетки для нормалізації тиску, так і засоби на натуральній основі. Їх перевагою є низька токсичність та практично нульовий ризик розвитку побічних реакцій.

Мінус рослинних препаратів для зниження тиску – це їхня порівняно низька ефективність, якщо поставити їх в один ряд із фармакологічними засобами. Тому використовувати фітозбори або таблетки на основі цілющих трав рекомендується при періодичних епізодах гіпертензії з незначним підвищенням артеріального тиску.

Як і коли рекомендується приймати пігулки?

Важливо! Безконтрольний прийом гіпотензивних ліків загрожує небезпечними ускладненнями та побічними діями. Тому застосовувати медикаменти слід виключно за рекомендацією лікаря. Тільки кардіолог чи терапевт зможе з'ясувати причину гіпертонії та підібрати найбільш ефективний безпечний гіпотензивний препарат.

Для пацієнтів із встановленим та підтвердженим діагнозом «гіпертонічна хвороба» розробляється специфічний, індивідуальний план лікування. Лікар підбирає ліки від тиску, докладно розписує правила його прийому та дозування. Щоб нормалізувати АТ, пацієнту важливо не лише проводити фармакотерапію, а й внести зміни до раціону харчування, а також змінити спосіб життя.

Показання до призначення таблеток

Прийняти таблетку для зниження АТ слід негайно з появою тривожних симптомів гіпертензії:

 • болю в грудній клітці (у проекції серця);
 • гіперемії та спека в області обличчя;
 • спазмів судин голови, що виявляються сильним, що давить головним болем;
 • носової кровотечі;
 • запаморочення;
 • нудоти (супроводжується блювотою або з'являється без неї);
 • задишки.

Приймати від тиску таблетки рекомендується пацієнтам із атеросклерозом, серцевою недостатністю, стенокардією, аритмією, хворобами нирок. Препарати цього ряду здатні непросто знижувати артеріальний тиск, а й регулювати діяльність серця, не надаючи гіпотензивного ефекту. Все залежить від дозування засобу, тому важливо не займатися самолікуванням, а погодити його застосування з лікарем.

Форми випуску гіпотензивних ліків

В аптеках продаються не лише пігулки від підвищеного тиску. Гіпотензивні медикаменти також представлені у вигляді:

 • крапель для перорального застосування;
 • капсул;
 • розчинів для ін'єкцій

Деякі ліки випускають у формі гранул, які миттєво розчиняються і швидко починають працювати. Кожна форма випуску має свої особливості застосування.

Наприклад, не всі краплі слід вживати за звичною схемою. Так, препарат Ніфедипін, як правило, потрібно капати на цукор і лише потім приймати внутрішньо. Тому настійно рекомендується дотримуватися вказівок лікаря або детально ознайомитися з інструкцією від виробника.

Які таблетки найефективніші?

Пігулки для зниження тиску мають різну дозу, навіть якщо вони випускаються однією і тією ж фармацевтичною компанією. Це потрібно брати до уваги, щоб не зашкодити здоров'ю.

В «Online аптеці» можна придбати ефективні гіпотензивні препарати:

 1. Раунатін. Пігулки для нормалізації тиску, вкриті плівковою оболонкою. Активна речовина – екстракт раувольфії. Препарат впливає на ЦНС, знижуючи її активність під впливом серотоніну, адреналіну та норадреналіну.
 2. Допігить. Таблетки на основі метилдопи, що належать до групи антиадренергічних засобів. Препарат дозволений для призначення при гіпертонії у вагітних.
 3. Тонорма. Сильнодіючі таблетки, що знижують тиск, що мають комбінований склад. Містять атенолол, хлорталідон та ніфедипін.

Також високу ефективність показують препарати Соритмік, Дінорик-Дарниця, Анапрілін, Соталол-Сандоз. В онлайн-аптеці їх можна купити за доступною ціною. Однак будь-які лікарські засоби не підходять для самолікування, оскільки викликають серйозні побічні реакції та мають великий перелік протипоказань.

Препарати для зниження тиску : Часто задавані питання

Які товари в категорії Препарати для зниження тиску можна придбати зі знижкою?

Акційні товари в цій категорії зараз відсутні, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Препарати для зниження тиску?

Ціни на товар у категорії Препарати для зниження тиску починаються з 8.80 грн до 985.59

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail