Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Препарати для схуднення

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:29.03.2024

Таблетки від ожиріння – ефективний спосіб у боротьбі з недугою

Ожиріння – проблема людства, яка останнім часом стає дедалі актуальнішою. Однак цей факт найбільшою мірою сприяє стрімкому розвитку індустрії з виробництва ефективних препаратів для боротьби з цією недугою. Ліки проти ожиріння допомагають у найкоротші терміни впоратися із захворюванням. Крім цього, сучасні препарати практично не мають негативного впливу на здоров'я людини.

Купити препарати від ожиріння в Україні досить легко. Для цього достатньо скористатися сервісом online-apteka. Тут до уваги покупців представлений найширший асортимент лікарських засобів, які дуже швидко допоможуть впоратися з проблемою зайвої ваги.

Для того щоб визначити необхідність приймання лікарських препаратів при надмірній вазі, варто звернути увагу на наявність трьох основних факторів:

 1. Великі об’єми спостерігалися у людини ще в дитячому віці. Це дуже важливо, оскільки генетичне ожиріння досить складно піддається лікуванню.
 2. Вага з'являється через нераціональне харчування. Найчастіше недуга спостерігається у людей таких професій, як кондитер, кухар, дегустатор пива тощо.
 3. Набір ваги відбувається через патології ендокринної системи людини. Дуже часто це явище спостерігається внаслідок гормонального збою, клімаксу, а також порушень статевого дозрівання.

Ступені ожиріння та особливості вибору препаратів

У медицині розрізняють два основні типи ожиріння: стабільний та прогресуючий. Загальною ознакою і у першому і другому випадку прийнято вважати наявність зайвих кілограмів. Що стосується стадій ожиріння, відповідно до індексу маси тіла можна виділити такі:

 1. Перший ступінь. Індекс маси тіла перевищує ідеальні показники лише на 10-29%. Як правило, єдина ознака такого ожиріння – пара зайвих сантиметрів в області талії чи стегон.
 2. Другий ступінь. Перевищення показників фіксується на 30–49%. На цій стадії у людини може виникати задишка, набряклість кінцівок, розвиток супутніх патологій.
 3. Третій ступінь. Показники збільшуються на 50-99%. Тут починають фіксуватися серйозніші ускладнення: задишка при ходьбі, серцево-судинні патології, досить стійкі головні болі.
 4. Четвертий ступінь. Надмірна вага становить 100% і більше. Людям дуже складно жити із такою патологією. Внаслідок такого ожиріння постійно фіксується тахікардія, задишка у стані спокою, а також розвиваються тяжкі системні захворювання.

Препарати від ожиріння, зазвичай, показують свою ефективність на кожній стадії розвитку недуги. Серед великого різноманіття засобів, представлених в асортименті онлайн-аптеки, можна виділити таблетки, які мають наступну дію:

 • зниження апетиту та пригнічення почуття голоду;
 • зменшення підшкірної жирової клітковини;
 • виведення шлаків з організму природним шляхом;
 • забезпечення відчуття ситості;
 • уповільнення засвоєння жирів.

Основною перевагою таких препаратів є те, що ефект від такої терапії настає дуже швидко і людина може без особливих зусиль впоратися з проблемою зайвої ваги.

Ліки від ожиріння в інтернет-магазині

Щоб купити ліки проти ожиріння, зверніться до фахівців онлайн-аптеки. Тут пропонуються препарати тільки високої якості, ціна яких вас приємно здивує. Крім цього, наші консультанти порекомендують найбільш підходящі таблетки від ожиріння, які нададуть очікуваний ефект у тому чи іншому випадку.

Які найсильніші таблетки від ожиріння?

До переліку препаратів, що показують ефективність у боротьбі із зайвою вагою та ожирінням різного ступеня, належать Стифімол та Цефамадар, Ліпомін та Дієтресса. При цьому вибір конкретного препарату бажано робити після консультації з особистим дієтологом, оскільки деякі з них можуть мати протипоказання.

Які таблетки приймати від ожиріння печінки?

У разі постановки такого діагнозу, як жировий гепатоз печінки, пацієнтам призначаються спеціальні препарати – гепатопротектори, що містять фосфоліпіди. Як правило, вони показані для тривалого курсового приймання, а особливим попитом серед них користуються Есенціале, Фосфоглів, Резалют та Есслівер.

Які таблетки від ожиріння найкращі для дітей?

Лікарські препарати, розроблені для боротьби з дитячим ожирінням, можуть бути прописані лише кваліфікованим педіатром чи сімейним лікарем. Більшість таких засобів протипоказано для вживання до 15 років. Однак у критичних випадках для дитини можуть бути призначені препарати із гомеопатичної групи.

Які препарати від ожиріння продаються без рецепта?

Такі препарати, як Стифімол, Цефамадар, а також Ліпомін та Дієтресса, доступні для покупки в нашій інтернет-аптеці без рецепта лікаря за найвигіднішими на ринку цінами. Однак перед вибором конкретного засобу варто отримати консультацію професійного дієтолога.

Препарати для схуднення : Часто задавані питання

Які найпопулярніші товари в категорії Препарати для схуднення?
Які є недорогі товари в категорії Препарати для схуднення?
Які товари в категорії Препарати для схуднення можна придбати зі знижкою?

Акційні товари в цій категорії зараз відсутні, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Препарати для схуднення?

Ціни на товар у категорії Препарати для схуднення починаються з 205.50 грн до 800.40

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail