Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Ліки від грипу

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник

Грип є гострозаразним інфекційним захворюванням, яке вражає органи дихання, нервову, а іноді і серцево-судинну систему. Збудник - вірус, що розмножується в слизовій оболонці верхніх дихальних шляхів, який поширюється при кашлі, розмові, чханні. Таблетки від грипу відносяться до групи противірусних препаратів і впливають на інфекційний агент, що знаходиться у клітинах організму людини.

Короткий огляд

За даними Zion Research Analysis, обсяг світового ринку ліків від грипу та застуди стрімко зростає. Це пов'язано з тим, що останнім часом дедалі частіше з'являються нові підтипи збудника. Не применшуючи роль вакцинації, слід зазначити, що мутації не забезпечують повного та надійного захисту всього населення.

Розробка противірусних ліків почалася у 60-ті роки. ХХ ст. Найважливішим досягненням стало створення перших пігулок від грипу адамантанового ряду амантадину та рімантадину. Через 30 років було виділено поверхневий білок інфекційного агента - фермент NA (NA - EC 3.2.1.18), що ознаменувало нову еру створення ліків для лікування грипу на основі інгібіторів нейрамінідази.

Дослідження увінчалися створенням високоспецифічних протигрипозних препаратів другого покоління - інгібіторів нейрамінідази занамівіру та осельтамівіру. До них досі не виявлено зниження сприйнятливості для будь-якого вірусу грипу.

Незважаючи на те, що у складі віріона та його життєвому циклі є багато унікальних компонентів та стадій, здатних служити мішенями для таблеток, лише два з них використовуються в даний час у клініці:

 • похідні адамантану;
 • інгібітори вірусної нейрамінідази - осельтамівір, занамівір, перемівір внутрішньовенно, ланінамівір інгаляційно.

Важливо! Сучасні таблетки від грипу, що задовольняють вимоги доказової медицини, оптимізовані для селективної взаємодії з певною мішенню. Однак для противірусних сполук точне припасування під певну мету призводить до швидкої появи резистентних штамів при недостатній консервативності вибраного рецептора.

Механізм дії

Збудник грипу підрозділяється за типами (А, В, С) залежно від його серцевини, що містить РНК (рибонуклеїнову кислоту). Віруси А мінливі, які підтипи визначаються варіантами білків, що є поверхні віріону, – гемагглютинина (Н) і нейраминидазы (N). Ці білки потрібні, щоб приєднатися до клітини епітелію дихальних шляхів, проникнути в неї, а потім вийти після розмноження.

Вірус А вражає не тільки людину, а й деякі види тварин, причому саме в організмі птахів «схрещуються» різні штами і виходять нові, зокрема небезпечні для людини. Вірус В вражає тільки людину і тому майже не змінює своєї структури. За розвиток важких епідемій відповідальні мінливі віріони А.

Препарати для лікування грипу та застуди бувають високоселективними та неселективними. Наприклад, інгібітори M2 (амантадини), представлені таблетками Кагоцел, Ремантадин, Амізон, Аміксин, діють тільки на збудників типу А. Їхній вплив спрямований на блокування протонових насосів і запобігання потраплянню агента в клітини.

Ще одна група препаратів від грипу – інгібітори нейрамінідази (Таміфлю, Реленза, Сельтавір). Таблетки високоактивні щодо різних штамів грипу, у тому числі пташиного. Впливаючи на віруси, пригнічують поширення патогенів в організмі, знижують тяжкість та вираженість симптомів захворювання, скорочують його тривалість, зменшують ризик прояву вторинних ускладнень.

Механізм дії таблеток – блокування ферменту нейрамінідази. Він дозволяє інфекції проникати в клітини слизової оболонки і секретом розноситися по організму. Також фермент полегшує вихід нових частинок мікроорганізму з клітини та поширення.

Швидкий засіб від застуди та грипу – препарати інтерферону, а також індуктори інтерферону: Анаферон, Назоферон, Лаферон. Медикаменти мають як противірусні, так і імуностимулюючі властивості.

У лікуванні грипу широко застосовуються аналоги препарату Арбідол: Амізон, Альтабор, Арбівір-Здоров'я Форте та ін. Таблетка впливає на початкових стадіях застуди та сприяє злиттю вірусної ліпідної оболонки з клітинними мембранами, що запобігає потраплянню патогену всередину клітини. Мішенню, на яку впливають ліки, служить поверхневий білок вірусу грипу гемаглютинін.

Таблетки від грипу взаємодіють з гемагглютиніном вірусу, збільшують його стійкість до конформаційних змін, що індукуються низьким рН. Як наслідок – інгібують весь процес злиття оболонки патогену з мембранами ендосом, запобігаючи його проникненню всередину клітин.

Важливо! Вакцинація – традиційний спосіб запобігання зараженню грипом. Вона проводиться відповідною провідному штаму протигрипозною вакциною і містить, як правило, антигени 3 провідних штамів вірусу, що відбираються на основі рекомендацій ВООЗ.

Встановлено, що комплекс із 2-3 препаратів від грипу ефективно бореться із резистентними штамами. Тому важливо мати в арсеналі таблетки із різним механізмом дії.

Симптоматична терапія

Таблетки, що застосовуються у неспецифічній терапії, впливають на різні симптоми захворювання:

 • озноб;
 • загальну слабкість, розбитість;
 • адинамію;
 • підвищену пітливість, температуру;
 • болі у м’язах;
 • сильний головний біль з характерною локалізацією в лобовій ділянці та надбрівних дугах;
 • болючі відчуття в очних яблуках, що посилюються при русі очей або натисканні на них;
 • світлобоязнь;
 • сльозотеча;
 • першіння в горлі;
 • кашель;
 • біль за грудиною (по ходу трахеї);
 • закладеність носа;
 • осиплий голос та ін.

Крім ліків від грипу та температури, призначають таблетки, спреї, мазі для усунення симптоматики.

Де купити?

Пігулки від грипу та застуди можна купити в інтернет-магазині «Online аптека». У каталозі представлені всі групи антигрипозних засобів:

 • Римантадин-Дарниця таблетки 50 мг №20;
 • Ремавір таблетки 50 мг №20;
 • Ремавір капсули 100 мг №10;
 • Таміфлю капсули 75 мг №10;
 • Азельта таблетки 75 мг №10;
 • Сельтавір капс. 30 мг №10 та ін.

Замовити таблетки можна в один клік та сплатити товар будь-яким зручним способом.

Ліки від грипу : Часто задавані питання

Які товари в категорії Ліки від грипу можна придбати зі знижкою?

Акційних товарів зараз, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Ліки від грипу?

Ціни на товар у категорії Ліки від грипу починаються з 99.14 грн до 1247.85

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail