Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Препарати від геморою

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник

Геморой – це поразка, застійні явища та запалення вен прямої кишки. Захворювання супроводжується болем, кровотечею при дефекації. Основна група, які страждають на патологію, – люди середнього (44-60 років) і молодого (25-44 роки) вікових груп. А частка захворюваності серед літнього населення становить лише 15%, старечого – мінімальні 0,4%. Високий рівень поширеності хвороби (11-24% населення України) потребує розробки ефективних методів профілактики та лікування. Таблетки від геморою призначені для консервативного лікування легкої та середньої стадії захворювання.

Завдання та стратегія лікування

Консервативне лікування спрямоване на усунення болю, пов'язаного з тромбозом або запаленням гемороїдальних вузлів, та кровотечі. Фармакопея в терапії гострого та хронічного геморою спрямована на:

 • усунення симптомів гострого процесу;
 • запобігання ускладненням;
 • профілактику загострень при хронічній течії;
 • підготовку хворого до операції;
 • післяопераційну реабілітацію

Одним з основних методів консервативної корекції гемороїдальних симптомів вважається нормалізація діяльності ШКТ та усунення запорів за допомогою дієти та дотримання питного режиму. Але при цьому необхідно приймати препарати та використовувати місцеві засоби фармакології.

Групи препаратів від геморою

У базову фармакотерапію геморою входять як системні (таблетки), так і місцеві ліки у вигляді свічок (супозиторіїв), мазей і кремів:

 • γ-бензопірони (флавоноїди) – системні препарати (таблетки), які мають флебопротективну дію;
 • глюкокортикоїди (мазі, спреї, супозиторії) – знеболюючий ефект;
 • НПЗЗ (таблетки, розчини для внутрішньовенного та внутрішньом'язового введення) – купірують запалення та його симптоми, знімають набряк тканин;
 • антикоагулянти (місцево у формі мазей та свічок) – попереджають утворення тромбів, покращують фібринолітичні процеси та реологічні властивості крові;
 • антиконгестанти (місцево у формі мазей та свічок) – попереджають анальну кровотечу;
 • гемостатичні препарати (таблетки, розчини для ін'єкцій) – зупиняють кровотечу;
 • місцеві анестетики (мазі та супозиторії) – знімають больовий синдром.

Застосування місцевих та системних ліків забезпечує комплексний вплив на причину захворювання та знімає його симптоми.

Короткий опис лікарських засобів

Для знеболювання використовують ліки з анестетиками (лідокаїн, бензокаїн) у поєднанні з речовинами з протизапальними та загоюючими компонентами:

 • Проктан, мазь;
 • Прокто-Глівенол, супозиторії ректальні;
 • Анестезол, супозиторії;
 • Новокаїн, свічки ректальні та ін.

При тромбозі гемороїдальних вузлів, ускладненому запаленням навколишніх м'яких тканин (у разі, якщо виключено гнійно-запальний процес), рекомендовано використання комбінованих препаратів, що містять знеболювальні, протизапальні та тромполітичні компоненти:

 • Реліф Адванс, мазь, супозиторії;
 • Гемопрокт, свічки;
 • Реліф Про, ректальний крем, свічки;
 • Постеризан Форте, крем, свічки та ін.

Також рекомендується приймати таблетки для лікування геморою – системні НПЗЗ із комбінованою дією (Кетопрофен, Диклофенак, Індометацин та ін.). Хороший ефект дають такі пігулки від геморою, як Детралекс. Вони дозволяють більш ніж у 2 рази скоротити тривалість загострень та в 1,5 раза зменшити тяжкість захворювання.

Виражену регенеруючу, симптоматичну та ранозагоювальну дію мають натуральні ліки від геморою – масло обліпихи у формі супозиторіїв. Препарати від геморою не тільки надають місцевоанестезуючу та ранозагоювальну дію. Постеризан (свічки) піднімає місцевий імунітет, попереджає інфікування та реінфікування.

Таблетки при геморої, ускладненому запаленням та кровотечею, повинні містити МОФФ (мікронізована очищена фракція флавоноїдів), діосмін, гесперидин, рутозиди та ін. Від геморою таблетки можуть поєднуватися з препаратами місцевої дії. Так, наприклад, системний флеботропний та лімфотропний вплив МОФФ доповнюють супозиторії Іхтіол та мазь Проктан. Вони спільно сприяють тривалому збереженню структури клапанів, підвищуючи їхню резистентність до венозної гіпертензії.

Важливо! При дефектах слизової та кровоносних судин, ускладненому геморої таблетки МОФФ у комплексі з компресійним лікуванням та топічними препаратами продемонстрували загоєння венозних трофічних виразок.

Де купити?

В «Online аптеці» можна купити топічні препарати та недорогі таблетки від геморою, якісні та високоефективні. Недорогий препарат означає підробку, контрафакт. Ціна обумовлена відсутністю торгових накруток. Усі позиції в каталозі мають сертифікати якості міжнародного зразка та ліцензії. Креми, свічки, мазі, таблетки від геморою за ціною, доступною кожному споживачеві, можна замовити лише в один клік із будь-якого населеного пункту України.

Препарати від геморою : Часто задавані питання

Які товари в категорії Препарати від геморою можна придбати зі знижкою?
Скільки коштують товари у категорії Препарати від геморою?

Ціни на товар у категорії Препарати від геморою починаються з 61.97 грн до 601.04

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail