Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Препарати від епілепсії

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:15.01.2024

Ефективність лікування епілепсії залежить від правильно підібраних ліків і від того, наскільки ретельно дотримується пацієнт усіх рекомендацій лікаря. Ми пропонуємо сучасні та безпечні протиепілептичні препарати для дорослих та дітей. Дія ліків спрямована на зниження збудливості нейронів головного мозку та зняття м'язових судом. Застосовуючи ці медикаменти відповідно до рекомендацій лікаря, можна повернутися до звичного способу життя та покращити його якість.

Принципи лікування

Основа терапії – це препарати, що зменшують або повністю усувають напади. Вони не повинні викликати побічні ефекти або завдавати будь-якого дискомфорту. Якщо так відбувається, то потрібна консультація лікаря, який замінить препарат чи скоригує дозування. Засіб проти епілепсії підбирається із широкого спектра медикаментів, при цьому призначено може бути кілька ліків для одночасного приймання.

Ефективність лікування залежить також від таких факторів:

 • правильного визначення типу епілепсії;
 • раннього початку лікування у разі нападів;
 • грамотно підібраних ліків;
 • постійного контролю присутності медикаментів від епілепсії в крові пацієнта.

Останній пункт не рідкість, тому що деякі хворі відмовляються приймати ліки через їхню дорожнечу.

Аптечна мережа Online Аптека пропонує препарати та інші товари медичного призначення за адекватними цінами. Доставка до обраної аптеки буде безплатною. Ви можете зробити вибір серед великого асортименту протиепілептичних засобів у формі таблеток, капсул, ін'єкційних розчинів, сиропів. Перед покупкою того чи іншого засобу порадьтеся із лікарем, який випише рецепт.

Ліки проти епілепсії

Усі засоби поділяються на кілька груп: це седативні, транквілізатори, протисудомні та ін'єкції ноотропних препаратів. У кожній із них використовуються певні ліки, які відповідають за свої функції:

 1. Седативні. Можуть прийматися одночасно з основним медикаментом, вони сприяють зняттю напруги, позбавленню депресивного стану.
 2. Протисудомні. Це засоби, що рекомендуються для лікування нападів при різних формах хвороби. Вони використовуються як дорослими, так і дітьми.
 3. Транквілізатори. Застосовуються обережно, в малих дозах. Лікар може їх прописати для усунення нервової збудливості.
 4. Уколи. Сприяють полегшенню симптоматики неврологічних розладів.

Дія ліків при прийманні від епілепсії спрямована на:

 • блокування збудливості нейронів у осередку ураження;
 • стимуляцію активності гальмівного комплексу рецепторів гамма-аміномасляної кислоти;
 • стабілізацію мембран нейронів.

З цією метою використовуються такі препарати, як Карбамазепін-ФС, Гексамідин, Фінлепсин, Ламотриджин, Левіцитам та інші засоби.

У нашому інтернет-магазині представлені препарати нового покоління, які мають високу ефективність та невелику кількість небажаних реакцій. У нас ви зможете придбати медикаменти без рецепта, але перед покупкою порадьтеся з лікарем.

Скільки коштують ліки від епілепсії?

Вартість ліків проти епілепсії залежить від форми випуску, діючої речовини та її дозування. Тому вона варіюється в широких межах і може становити від 25-30 до 1000 і більше гривень за упакування препарату. У каталозі нашої аптеки представлений широкий асортимент протисудомних препаратів за вигідними цінами.

Які ліки від епілепсії найкращі?

Найбільш ефективними засобами для лікування епілепсії є препарати так званого третього покоління, серед яких Караберсат та Флуорофелбамат, Валроцемід та Соретолід. Однак призначити той чи інший медичний засіб може тільки лікар, оскільки його безконтрольне застосування може лише посилити перебіг захворювання.

Які таблетки від епілепсії найефективніші?

Найбільш популярними препаратами для лікування та профілактики різних форм епілептичних нападів є Лакосамід, Бріварацетам, а також Зонісамід та Карбамазепін. Однак використовувати будь-який з цих препаратів можна виключно за розпорядженням лікаря.

Які препарати не можна приймати при епілепсії?

Серед препаратів, від прийняття яких слід відмовитися за наявності епілепсії, є ноотропи та антибіотики, а також деякі антидепресанти, анальгетики та йодовмісні засоби. Однак ліки з цих груп можуть бути призначені лікарем для лікування гострих або супутніх захворювань.

Препарати від епілепсії : Часто задавані питання

Які товари в категорії Препарати від епілепсії можна придбати зі знижкою?

Акційних товарів зараз, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Препарати від епілепсії?

Ціни на товар у категорії Препарати від епілепсії починаються з 29.87 грн до 2401.74

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail