Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Засоби від діареї

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:16.01.2024

Купити ліки від проносу не складно, оскільки в каталозі сайту Online Аптека запропоновано величезний асортимент медикаментів. Ми докладаємо чимало зусиль, щоби ціна препаратів залишалася прийнятною. Діарею може викликати харчова алергія чи непереносимість певних інгредієнтів. Нерідко проблема пов'язана з емоційним розладом.

Які засоби від діареї кращі?

Препарати від діареї належать до кількох категорій. З хворобою можуть добре впоратися сорбенти або антибіотики. Не менш популярними залишаються антисептики. Ви можете купити засіб від діареї на основі пробіотиків, щоб покращити власне самопочуття. У разі зневоднення організму лікарі можуть призначити препарати, які забезпечують гідратацію.

Ключовим моментом у лікуванні проносу є швидкість виявлення проблеми та звернення до лікаря. Тільки отримавши детальну консультацію можна замовляти ліки проти діареї, скориставшись послугами перевіреної аптеки. Ми можемо запропонувати до вашої уваги перевірені засоби, вартість яких залишається демократичною.

Замовити недорогі таблетки від проносу

Діарея залишається одним з найпоширеніших захворювань, тому медицина знає безліч способів, що дозволяють забути про проблему. Пронос можна констатувати у разі, якщо відбувається часте випорожнення кишківника. Нерідко цей процес може супроводжуватися больовими відчуттями. Інтенсивність больового синдрому буває різною. Протидіарейні препарати стануть рішенням, яке дозволить повернутись до звичного способу життя. Фактором, що викликає захворювання, є гостра кишкова інфекція. Вона буває:

  • бактеріальною;
  • вірусною;
  • паразитарною.

Попит на лікарські засоби цієї групи збільшується в літній період, коли багато хто вирушає у відпустки або подорожує. Краще заздалегідь купити таблетки від діареї, тому що неможливо передбачити, як відреагує травна система на зміну раціону. Але й у повсякденному житті діарея залишається регулярним явищем.

Перевірені засоби від проносу

В Україні багатьох цікавить питання, чому людина стикається з проносом. Щороку ВООЗ фіксує понад 1,7 мільярда випадків діареї, яка переважно виникає у малюків віком до 5 років. Більшість захворювань, що фіксуються, припадає на спекотні країни. Серед факторів, що викликають діарею, можна виділити низький рівень санітарії та відсутність норм особистої гігієни. Розвинені країни не стикаються із масштабними спалахами захворювання, але це і не робить проблему менш серйозною. Саме ліки проти діареї допомагають вчасно покращити стан здоров'я та не дають проносу зіпсувати відпустку.

Купити таблетки від діареї

У каталозі сайту Оnline Аpteka можна знайти медикаменти, що дозволяють боротися з різними формами шлункового розладу. Інфекційну діарею зазвичай викликають бактерії або віруси. Однією з різновидів цієї форми є «діарея мандрівників». З нею зустрічається до 75 відсотків туристів, які обирають для мандрівок спекотні країни. Головним винуватцем проносу залишається кишкова паличка.

Придбати таблетки від проносу потрібно і в разі харчового отруєння. Розвиток захворювання відбувається при вживанні несвіжих продуктів. Також проблему може спричинити забруднена їжа. Засоби від проносу особливо важливі дітям у ранньому віці, коли дитина ще не усвідомлює важливості регулярного миття рук. Якщо людина вживає неочищену воду, ризик зараження значно підвищується. Замовити від проносу таблетки потрібно й у випадку вірусної діареї, яку може викликати респіраторна інфекція.

Якщо джерелом захворювання не є інфекція, то лікарі зазвичай говорять про спадкові або хронічні захворювання, що вражають кишківник. Придбати засіб від проносу може знадобитися й у разі серйозної стресової ситуації. Розлад шлунку нерідко виявляють тоді, коли пацієнт проходить курс антибактеріальних медикаментів. Цей симптом може говорити про розвиток захворювань, що вражають внутрішні органи.

Неправильне лікування, коли пацієнт не перебуває під наглядом лікаря, може підвищити перистальтику кишечника, тому калові маси рухатимуться значно швидше. В інтернет-магазині до вашої уваги представлений величезний вибір медикаментів, які допоможуть дорослим позбутися неприємного захворювання.

Різні збудники проявляють свої симптоми, за яких і розвивається хвороба. Це може бути висока температура або блювота. Лікарі дедалі частіше констатують інтоксикацію під час діареї чи наявність крові у калових масах. Найбільш поширеним симптомом залишається біль у ділянці живота. Її особливістю є можливість слабшання після чергового випорожнення.

Ефективні ліки проти проносу

У кожному конкретному випадку лікар повинен призначити препарат від проносу, який повністю відповідає симптоматиці перебігу захворювання. Для дорослої людини діарея є неприємним явищем, але практично ніколи не буде небезпечним захворюванням. Водночас діти можуть серйозно постраждати, якщо не буде надано своєчасної медичної допомоги. Для людей похилого віку пронос небезпечний тим, що викликає зневоднення організму.

Які таблетки від проносу (діареї) найефективніші?

До найбільш ефективних лікарських препаратів від діареї відносяться такі, як Фталазол, Левоміцетин, а також Лоперамід та Фуразолідон. При цьому варто зазначити, що причинами такої недуги можуть бути різні фактори. Тому, щоб уникнути ускладнень та за для швидкого лікування, купувати таблетки необхідно після попередньої консультації з лікарем.

Скільки коштують препарати від діареї?

Вартість препаратів для лікування діареї варіюється в широких межах та становить від 3–4 грн. за упакування звичайного активованого вугілля до кількох тисяч гривень за засоби, які використовуються при серйозних порушеннях шлунково-кишкового тракту. У каталозі нашої аптеки представлений широкий вибір засобів цієї категорії, що дозволить зробити оптимальний вибір залежно від призначень лікаря.

Які засоби від діареї найбільш популярні?

Крім традиційного активованого вугілля, до найбільш популярних препаратів для лікування діареї відносяться Лоперамід і Фуразолідон, Лінекс та Ерсефуріл. Всі вони відпускаються без рецепта лікаря та доступні для покупки в нашій інтернет-аптеці.

Які недорогі препарати від діареї ви можете порадити?

Серед недорогих призначених для боротьби з діареєю лікарських препаратів особливою ефективністю відрізняються Лоперамід та Фталазол, а також Ентеросгель та Імодіум. Всі вони представлені в каталозі нашої інтернет-аптеки та доступні для покупки за вигідними цінами.

Сторінка 3 Препарати для лікування діареї : Часто задавані питання

Які товари в категорії Препарати для лікування діареї можна придбати зі знижкою?
Скільки коштують товари у категорії Препарати для лікування діареї?

Ціни на товар у категорії Препарати для лікування діареї починаються з 5.80 грн до 7031.90

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail