Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Ліки від діабету

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:16.01.2024

Лікування цукрового діабету – комплексний процес. Необхідно займатися спортом, правильно харчуватися та приймати гіпоглікемічні препарати. Такий комплексний підхід дозволить стабілізувати рівень глюкози у крові. Дуже важливо правильно підійти до вибору лікарських препаратів.

Особливості дії

Ліки від діабету комплексно впливають на організм. Завдяки прийманню засобів:

 • спрощується вироблення глюкози;
 • знижується всмоктування вуглеводів у кишківнику;
 • покращується взаємодія інсуліну з низкою рецепторів;
 • знижується кількість цукру в крові;
 • окислюються жири;
 • спрощується транспортування глюкози через м'язові мембрани;
 • гальмується вироблення речовин, що ускладнюють діабет.

Лікарські засоби від діабету має призначати лише лікар. Їх самостійний прийом здатний призвести до ускладнень. Завдяки правильно підібраним препаратам є можливість уникнути ін'єкцій.

Важливо враховувати і протипоказання. Препарати не рекомендовані людям, які страждають на гіпоглікемію. Також протипоказаннями є ниркова недостатність, індивідуальна непереносимість певних компонентів, період вагітності.

Види ліків від діабету

Лікар виписує рецепт, виходячи зі стану людини. Тримати цукор на необхідному рівні допомагають різні види ліків:

 1. Тіазолідиндіони. Засоби, що діють на те, як клітини сприймають інсулін. Не впливають на підшлункову залозу. Тіазолідиндіони підвищують чутливість тканин, що зменшує рівень глюкози та нормалізує кількість ліпідів.
 2. Метформінвмістні. Активна речовина впливає на рівень цукру. Особливість у тому, що вироблення глюкози пригнічується таблетками. Ліки не провокують гіпоглікемію та сприяють зниженню ваги. Часто приймаються разом з іншими препаратами.
 3. Гіпоглікемічні засоби нового покоління. Безпосередньо не впливають на вироблення інсуліну. Вони захищають фермент, який виробляється в кишківнику. Це необхідно для стимуляції продукції інсуліну. Ліки припиняють свою дію після стабілізації рівня цукру. Засоби протипоказані при проблемах із нирками та печінкою.
 4. Ліки, що впливають на підшлункову. Поліпшують сприйняття інсуліну.

В інтернет-аптеці представлені різні засоби для лікування діабету. Ціна їх залежить від виробника, кількості активної речовини та обсягу пакування.

Купити ліки проти діабету можна у різний спосіб. Аптечна мережа представлена у понад сотні населених пунктів країни. Можливе доставлення у будь-який куточок України логістичними операторами.

Які існують таблетки для зниження цукру в крові?

Існує досить велика кількість медичних препаратів у формі таблеток, призначених для зниження рівня цукру в крові. Це Форксига та Комбогліза, НовоНорм та інші засоби. При цьому будь-який препарат цієї категорії може бути призначений тільки лікарем.

Які ліки знижують рівень інсуліну в організмі?

Найбільш ефективними медичними засобами цієї групи є препарати комбінованого типу, що містять фіксовану дозу метформіну та похідних сульфонілсечовини. Серед них Глібомет та Глюкованс, Метагліп та деякі інші препарати.

Що категорично не можна їсти при цукровому діабеті?

Хворим на цукровий діабет категорично не рекомендується вживати такі продукти, як цукор і будь-які види солодощів, соління і копченості, а також жирне м'ясо і випічку. Незалежно від типу цього захворювання, в курс лікування входить строга дієта, від дотримання якої багато в чому залежить прогноз і навіть тривалість життя.

Які препарати для лікування діабету суворо відпускаються за рецептом?

Більшість призначених на лікування цукрового діабету ліків відпускається за рецептом. При цьому залежно від типу захворювання, особливості його перебігу та інших факторів лікар може призначати тіазолідиндіони та метформінвмісні препарати, гіпоглікемічні та інші засоби.

Ліки від діабету : Часто задавані питання

Які товари в категорії Ліки від діабету можна придбати зі знижкою?

Акційних товарів зараз, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Ліки від діабету?

Ціни на товар у категорії Ліки від діабету починаються з 12.82 грн до 11110.70

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail