Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Препарати від бородавок та папілом

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:15.01.2024

Вирости шкіри, слизової оболонки, які утворюються під дією вірусу папіломи людини) успішно лікуються засобом від папілом, призначеним лікарем. Завдяки молекулярно-біологічним методам виявлено 120 видів ВПЛ, специфічних до різних тканин організму. Віруси мають високу контагіозність (заразність), тому папіломатоз – широко поширене (~90%) захворювання. Деякі збудники є онкогенними, що потребує ранньої об'єктивної діагностики та ефективних методів лікування.

Який купити засіб від папілом?

Фармацевтична промисловість випускає різноманітні засоби від папілом для зовнішнього та системного застосування. Препарат може бути у вигляді таблеток, розчинів, мазей, кремів, лосьйонів, паст, спреїв.

Спосіб видалення залежить від виду, локалізації, кількості наростів. Також, щоб правильно підібрати ліки від папілом, необхідно знати, як відбувається зараження і який штам призвів до їх появи.

Шляхи інфікування

Передача вірусу здійснюється від хворої людини до здорової. Встановлено такі шляхи інфікування:

 1. Статевий – вважається головним шляхом зараження. Інфекційний агент потрапляє у пошкодження слизової оболонки при оральному, генітальному або анальному контакті.
 2. Побутовий – вірус надзвичайно стійкий до зовнішніх факторів та дезінфекторів, що дозволяє йому залишатися активним тривалий час на предметах. Заразитися можна при контакті зі шкірою хворого (рукостискання, поцілунки, торкання), у місцях загального користування (басейн, лазня, туалет, спортзал).
 3. Під час пологів – новонароджений у процесі родової діяльності заражається від матері. У немовлят виявляється папіломатоз гортані та аногенітальної області.
 4. Аутоінфікування – самозараження відбувається під час гоління, епіляції та інших процедур, що супроводжуються пошкодженням шкірного покриву, слизових.

Віріон папіломавірусу існує в клітині дерми безсимптомно. Така людина-носій не підозрює про хворобу, доки її імунітет не знизиться з тієї чи іншої причини.

Ознаки захворювання

Папіломавірусна інфекція має єдину ознаку – поява різних форм наростів на шкірі/слизових:

 • вульгарні – м'які, мають грибоподібну, здавлену форму, найчастіше колір відповідає забарвленню шкіри;
 • ниткоподібні – тонкі, жовтуватого кольору з ніжкою;
 • плоскі – трохи піднімаються над поверхнею, можуть утворювати численні скупчення;
 • гострі – сухі безболісні, загострені у формі цвітної капусти, локалізуються в аногенітальній ділянці;
 • підошовні – нагадують мозолі на нижній частині стопи.

Ліки від папілом, найчастіше використовуються зовнішньо. Склад та консистенція залежать від виду освіти. Папіломи локалізуються:

 • на століттях;
 • на шиї;
 • в пахвових западинах;
 • на особі;
 • в області грудей;
 • на підошві ніг;
 • на статевих органах;
 • навколо анального отвору;
 • між пальцями тощо.

Вірус проникає через травми шкіри на цих частинах тіла – потертості, садна, подряпини. Рідше папіломи утворюються на слизовій внутрішньої частини - в глотці, носі, вусі, на шийці матки, в піхву. Лікар підбирає найменш травматичний та ефективний засіб від папілом. Самолікування може призвести до опіків, гіперпігментації або злоякісного переродження.

Як прибрати папіломи: чи допоможуть таблетки?

Універсальних ліків від бородавок поки що не існує. Знищити вірус в організмі повністю і назавжди неможливо, оскільки він «вбудовується» у ДНК клітини людини. Противірусні препарати від папіломи та засоби для підвищення імунітету здатні придушити зовнішні прояви, поширення інфекції.

Найбільш затребувані засоби від папілом в аптеці - це розчини, рідини з кератолітичною дією, що припікає. Ще одна категорія ліків від бородавок – охолодні або заморожуючі. Так, на сайті «Online Аптека» можна купити засіб від папілом без рецепта:

 • Мірамістин-Дарниця, мазь;
 • Антипапілома, гель;
 • Папілон, мазь;
 • Ферезол, рідина;
 • Дуофілм, розчин;
 • Папінол, комплекс;
 • Папілайт, комплекс.

Перед тим як замовити ліки від папілом, необхідно пройти обстеження та проконсультуватися з лікарем. Зовнішній засіб допоможе видалити шкірні утворення, але знадобиться комплексне лікування, схему якого розробить дерматолог.

У деяких місцях агресивні засоби від папілом використовувати не можна. У таких випадках застосовують електро-, кріо- або лазерну коагуляцію, оперативне видалення.

Будь-які ліки від бородавок мають протипоказання, які необхідно враховувати при застосуванні. Після видалення наростів залишаються ранки, шрами, пігментні плями. В «Online Аптеці» продається не тільки безпечний і дієвий засіб від папілом, а й препарати, що прискорюють регенерацію, позбавилиють від дефектів після операції.

Препарати для лікування бородавок та папілом : Часто задавані питання

Які найпопулярніші товари в категорії Препарати для лікування бородавок та папілом?
Які є недорогі товари в категорії Препарати для лікування бородавок та папілом?
Які товари в категорії Препарати для лікування бородавок та папілом можна придбати зі знижкою?

Акційних товарів зараз, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Препарати для лікування бородавок та папілом?

Ціни на товар у категорії Препарати для лікування бородавок та папілом починаються з 165.83 грн до 354.65

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail