Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Препарати для лікування алкогольної залежності

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:16.01.2024

Хронічний алкоголізм має на увазі фізичну та психічну залежність від спиртних напоїв. Тому боротися із хворобою вкрай важко, а сам цей процес займає тривалий період часу. Пігулки від алкоголізму належать до медикаментозної схеми лікування. Але для досягнення повного та максимального результату важливо проводити психотерапію.

Види препаратів від алкоголізму

У лікуванні алкогольної залежності застосовують медикаменти таких груп:

 1. Препарати, які провокують відразу до спиртних напоїв. До складу таких засобів входять компоненти, що викликають нудоту, блювання, погіршення загального самопочуття у пацієнта, який приймає їх паралельно з вживанням алкоголю.
 2. Ліки від абстинентного синдрому. Про такий стан у народі говорять як про «похмілля». Медикаменти, що знімають АС, додатково зменшують потяг до спиртного.
 3. Таблетки для прискорення метаболізму етанолу. Їх головне завдання полягає у потенціювання процесу розпаду та виведення етилового спирту. Такі засоби від алкоголізму також зменшують негативний вплив спиртного на організм пацієнта, запобігають інтоксикації метаболітами алкоголю.

Важливо! Значною частиною лікування алкоголізму є дезінтоксикаційна терапія. Як правило, під час її проведення використовуються інфузійні препарати. Цей підхід дозволяє очистити організм, вивести з нього токсини, зменшити навантаження на печінку, серце та інші органи.

Показання до застосування

Прийом таблеток від алкоголізму показаний у разі, якщо в людини спостерігаються явні чи опосередковані ознаки залежності. Чим раніше розпочато терапію, тим більше шансів у пацієнта на повне звільнення від хвороби. Діагностикою та лікуванням алкоголізму займається лікар-нарколог.

Таблетки також призначаються особам з:

 • абстинентний синдром;
 • відсутністю нудоти та блювотного рефлексу при інтоксикації алкоголем (це свідчить про звикання та адаптацію організму до метаболітів етанолу);
 • дегенеративними змінами особистості на тлі алкозалежності;
 • різкою зміною настрою та характеру, пов'язаної з вживанням спиртного;
 • психічними розладами, що виникли внаслідок алкоголізму;
 • алкогольним психозом та галюцинаціями.

Симптоматика алкоголізму насправді різноманітніша і складніша. Але наявність хоча б 2-3 ознак зі списку вище має стати сигналом до прийому таблеток від алкогольної залежності.

Допоміжне лікування

Коли пацієнта вдалося вивести із запою, переходять до другої фази терапії. Вона включає прийом таблеток та капсул, які покликані нормалізувати роботу печінки, нервової системи, травного тракту. Тому алкоголікам призначають такі засоби як гепатопротектори, ноотропи, полівітамінні комплекси.

На замітку. У лікуванні алкоголізму важливу роль відводять як спеціальним таблеткам, а й психологічної підтримки хворого. Йдеться як про відвідування психолога чи психотерапевта, так і про сімейну турботу, кохання, терпіння та тепло.

Список дієвих препаратів

Інтернет-магазин «Online аптека» має широкий вибір оригінальних і сертифікованих таблеток, крапель, капсул і розчинів для лікування алкоголізму. Більшість препаратів можна купити вільно, не надаючи лікарського рецепту, оскільки вони безпечні, натуральні, а тому належать до безрецептурних засобів.

«Online аптека» пропонує найкращі препарати за помірними цінами:

 • Медіхронал-Дарниця гранули;
 • Пропротен таблетки;
 • Алкодез IC таблетки;
 • Еспераль таблетки;
 • Ліверія IC таб.;
 • Тетура таблетки.

Алкоголізм – небезпечна хвороба, боротися з якою потрібно комплексно. Не можна припиняти лікування, яким би важким воно не було. Але важливо пам'ятати, що успіх залежить від бажання самого хворого одужати. Примусова терапія не дає позитивного результату.

Препарати для лікування алкогольної залежності : Часто задавані питання

Які товари в категорії Препарати для лікування алкогольної залежності можна придбати зі знижкою?

Акційні товари в цій категорії зараз відсутні, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Препарати для лікування алкогольної залежності?

Ціни на товар у категорії Препарати для лікування алкогольної залежності починаються з 99.70 грн до 1863.20

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail