Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок
Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник

Діюча речовина: Бромгексин

Назва
Ціна
Мукотек сироп по 100 мл у флаконі 1 шт.
229.51 грн
Аскорив Експекторант сироп по 200 мл у флаконі 1 шт.
309.98 грн
Аскорив Експекторант сироп по 100 мл у флаконі 1 шт.
225.03 грн
Бромгексин-Здоров'я табл.8мг №50
16.52 грн
Бромгексин-Дарниця таблетки по 8 мг 50 шт. (10х5)
53.82 грн
Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail