Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Імуностимулятори

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Лікарська форма
Лікарська форма
Виробник
Виробник
Редакторська група
Дата створення:17.06.2022
Дата оновлення:25.03.2024

Імуностимулятори: що це, користь, показання, особливості використання

Задача імунітету полягає в тому, щоб боротися з різноманітними проблемами, не давати вірусам та бактеріям закріплюватися в організмі та чинити шкоду. Через погане харчування, недостатню загартованість, неправильний спосіб життя, недавню хворобу та масу інших чинників у будь-якої людини може бути ослаблений імунітет, тому під час «сезону грипу та захворювань» потрібно додатково подбати про те, щоб покращити роботу імунітету. Для цього використовують імуностимулятори для дорослих та дітей.

Але цей препарат має достатньо невизначену репутацію, хоча і покликаний допомагати організму. Що таке імуностимулятори і як вони працюють? Наскільки корисний препарат для тіла і як впливає на імунітет? Де купити імуностимулятор за доступною ціною?

Що таке імуностимулятори для дорослих та дітей?

Щоб зрозуміти, як працює імуностимулятор, потрібно спочатку розібратися з особливістю захворювання. Існує, наприклад, вірус грипу, який вважається достатньо небезпечним, але при цьому може бути знищений, якщо імунітет працює правильно. Коли вірус потрапляє в організм, то він осідає на слизовій поверхні дихальних шляхів.

У природному стані ця слизова має певну кількість інтерферону – білку, який і захищає тіло від проникнення вірусу. Але через знижений імунітет там немає достатньої кількості речовин, які можуть перемогти вірус. В результаті він потрапляє в тіло і приносить шкоду. Тоді вже інша система включається в роботу, виробляються антитіла і вони таки перемагають грип. Тобто задача імунітету полягає в тому, щоб запобігти захворюванню або оперативно його перемогти.

Але через багато факторів людський імунітет не може самостійно перемогти проблему, тому необхідно стимулювати роботу захисної системи. Зробити це можна за допомогою імуностимулятора. Його можна використовувати дорослим і дітям, але важливо правильно підібрати препарат, визначити дозування та спосіб використання. Дуже бажано проконсультувати зі своїм лікарем, який пропише всі особливості прийому.

Крім того, потрібно розуміти, що є різниця між імуномодуляторами та імуностимуляторами. В першому випадку це засоби, які можуть підняти захисні сили до природної норми, що практично неефективно, якщо незрозуміла суть проблеми. Ціна імуностимулятора досить помірна, особливо якщо врахувати передбачувані наслідки бездіяльності. Стимулятор же піднімає імунітет до максимуму. У правильній кількості він буде дуже корисним та зручним.

Імуностимулятори – користь чи шкода

Імуностимулятори для дітей або для дорослих при грипі, інших вірусних захворюваннях можуть бути дуже корисними або ж навпаки – нанести шкоду. Складність у тому, що цей препарат має достатньо неоднозначну репутацію, хоча це стосується практично всіх медичних препаратів.

Проблема і складнощі імуностимулятора полягають в тому, що при великих кількостях він викликає негативну реакцію в організмі. Найчастіше це алергія або запалення, але можуть бути й гірші наслідки. Разом із тим цього можна уникнути, якщо лікар призначить правильну дозу та способи прийому, а також якщо поєднувати цю речовину з лікарськими засобами. Так що шкода від імуностимулятора – достатньо суб’єктивне поняття.

А ось користь імуностимулятора, якщо правильно його приймати, може бути величезною. При постійних проблемах зі здоров'ям, захворюванні, хронічній застуді або при грипі такий препарат може стати кращим рішенням. Крім того, він допомагає, якщо людина постійно відчуває втому або недомагання.

Що краще імуностимулятори – в уколах чи таблетках?

При прийомі імуностимуляторів важливо орієнтуватися на вік та стать пацієнта:

  1. Для жінок, особливо в період вагітності та лактації, найкраще підійдуть помірні та спеціальні імуностимулятори в таблетках.
  2. Для дитини необхідно особливо ретельно вибирати препарат. Таблетки імуностимулятора можуть бути дуже ефективними, якщо задача полягає в тому, щоб просто зміцнити захисні особливості організму.
  3. Чоловікам та жінкам від 20 років при складнощах зі здоров'ям та знижених захисних особливостях тіла можна використовувати імуностимулятори в уколах. Вони діють набагато швидше та ефективніше.

Купити високоякісні імуностимулятори дітям, для чоловіків чи жінок ви можете в онлайн-аптеці Мед-сервіс. Ми пропонуємо широкий асортимент медичних препаратів за низькою вартістю, а також безліч вигідних особливостей покупки. В інтернет-магазині Мед-сервіс ви точно знайдете ефективні та дієві таблетки або імуностимулятори в уколах.

Як діють імуностимулятори?

Принцип дії медичних препаратів даної категорії полягає у стимулюванні функцій різноманітних ланок імунної системи організму, що дозволяє підвищити його опірність та стійкість до бактерій, вірусів і навіть злоякісних пухлин. Такі засоби можуть призначатися в якості допоміжних при лікуванні різноманітних захворювань.

Чим відрізняються імуностимулятори від імуномодуляторів?

Відмінність даних медичних препаратів один від одного полягає в тому, що стимулятори дозволяють активізувати функції різноманітних ланок імунітету, а модулятори призначені для регулювання всієї імунної системи загалом. Засоби другого типу можуть не лише активізувати, але й пригнічувати імунітет, що активно використовується в області трансплантації органів та деяких інших сферах медицини.

Як часто можна пити імуностимулятори?

Необхідність прийому імуностимуляторів, вибір конкретних препаратів, їхнє дозування та тривалість прийому залежать від безлічі різноманітних факторів. Тому, не дивлячись на існування таких засобів у відкритому доступі, перед їх покупкою та прийомом варто проконсультуватися з лікарем-імунологом.

Які імуностимулятори підходять для дітей?

Сучасний фармацевтичний ринок пропонує широкий асортимент дитячих імуностимулюючих препаратів, наприклад, засоби Аміксин, Назоферон або Анаферон. При цьому кожен із батьків повинен знати, що їхній прийом може бути не лише корисним, але й шкідливим для незміцнілої імунної системи дитини, яка знаходиться у процесі формування. Призначити їхнє застосування може лише педіатр.

Які існують недорогі препарати для підвищення імунітету?

Серед недорогих імуностимулюючих препаратів, які користуються попитом, слід відзначити Настоянку Ехінацеї та Лаферобіон, Імуноплюс-КВЗ та Анаферон. Всі ці та багато інших засобів для покращення імунітету ви зможете придбати в нашій інтернет-аптеці за найбільш вигідними на ринку цінами.

Імуностимулятори : Часто задавані питання

Які товари в категорії Імуностимулятори можна придбати зі знижкою?

Акційні товари в цій категорії зараз відсутні, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Імуностимулятори?

Ціни на товар у категорії Імуностимулятори починаються з 15.10 грн до 11357.40

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail