Ваше місто Київ?
Так Ні
Замовити дзвінок
Ваш город Київ
Каталог товарів
Заказать звонок

Гормональні для екстреної контраценції

Фильтры
Ціна
Ціна
- грн
Бренд
Бренд
На ваш запит нічого не знайдено. Уточніть свій запит
Виробник
Виробник

Гормональні для екстреної контраценції : Часто задавані питання

Які найпопулярніші товари в категорії Гормональні для екстреної контраценції?
Які є недорогі товари в категорії Гормональні для екстреної контраценції?
Які товари в категорії Гормональні для екстреної контраценції можна придбати зі знижкою?

Акційних товарів зараз, всі акційні товари можна переглянути по засланні

Скільки коштують товари у категорії Гормональні для екстреної контраценції?

Ціни на товар у категорії Гормональні для екстреної контраценції починаються з 92.81 грн до 374.08

За допомогою екстреної контрацепції (ЕК) можна запобігти випадковій/незапланованій вагітності. Вона застосовується у виняткових ситуаціях. Для цього використовують спеціальні препарати на гормональній основі. Жінкам слід врахувати, що завдання таких засобів полягає не у перериванні гестації, а у запобіганні її настанню. Тому пити пігулки від вагітності після кожного сексуального контакту неприпустимо та небезпечно.

Класифікація

Медикаменти, призначені для ЕК, діляться за складом:

  1. Пігулки, що містять левоноргестрел. Цей компонент належить до синтетичних аналогів гестагену. Провокує підвищення в'язкості вагінального секрету, не допускаючи проникнення сперматозоїдів у маткову порожнину. Запобіганню вагітності також сприяє зміна функцій ендометрію та неможливість закріпитися у ньому яйцеклітині.
  2. Таблетки на основі міфепрістону. Ця сполука відноситься до антипрогестинів – стероїдів синтетичного походження. Застосовується як профілактики наступу вагітності, так її переривання. Але ці ліки мають багато протипоказань, тому приймати їх слід під наглядом лікаря.
  3. Комбіновані гестаген-естрогенні пігулки. Активними компонентами є синтетичні аналоги таких гормонів, як естрадіол і прогестерон.

Важливо! Шлях яйцеклітини до матки займає 72 години. Стільки часу потрібно для її запліднення. Тому більшість протизаплідних засобів для ЕК рекомендується вживати відразу, щойно завершився небезпечний статевий акт.

Особливості таблеток від вагітності

Серед жінок широко поширений міф, що препарати для ЕК належать до групи абортивних засобів. Справді, у ситуації з міфепрістоном це правда. Тому в превентивних заходах, щоб уникнути настання вагітності, таблетки на його основі призначаються нечасто.

Інакше справа з ліками з левоноргестрелом. Його дозування для запобігання зачаттю становить 1,5 мг, і це дійсно багато. Але очікувати через це важкі побічні реакції не варто. Прийом таблеток від вагітності з левоноргестрелом здатний викликати максимум короткочасне порушення МЦ та вплинути на рясність або тривалість місячних.

Примітка. Іноді після застосування засобів ЕК відзначаються нудота та болючість грудей. Ймовірно поява кровотечі, схожого з менструацією, але не є нею. Цього боятися не варто: ці ефекти є природною реакцією організму на втручання в гормональне тло.

Таблетки від вагітності в «Online аптеці»

Купити медикаменти для ЕК можна лише за лікарським рецептом. «Online аптека» надає широкий вибір дієвих та оригінальних товарів за доступною ціною. Найбільшою популярністю користуються такі таблетки:

  • Постінор;
  • Ескапел;
  • Аводель;
  • Лергесан.

Щоб замовити засіб, потрібно надати рецепт від гінеколога. Таблетки для запобігання наступу вагітності заборонені до прийому без призначення лікаря, оскільки здатні суттєво нашкодити здоров'ю.

Будьте завжди в курсі!
Дізнавайтесь першими про наші акції та знижки
Введіть E-mail