Есть рецепт от лечащего врача, но нет времени на покупку лекарств? Отправьте нам фото рецепта и мы сами разберём почерк, найдем по нему все необходимое и оформим Ваш заказ максимально быстро .
X

Сертифiкат


Сертификат


*Можливість придбання сертифікату на отримання знижки в аптеках ТМ «Мед-сервіс» надається при здійсненні покупки від 50 грн.
Вартість сертифікату складає 0,25 грн з ПДВ. Сертифікат дає можливість на придбання товарів з номіналом знижок, вказаних у цьому сертифікаті.
Знижки за сертифікатом діють в аптеках «Мед-сервіс» в період з 04.03.2019 по 04.05.2019, за вийнятком позицій La Roche-Posay та Vichy, знижки на які діють 04.03.2019 по 16.04.2019, при наявності вищевказаних товарів.
Знижки не надаються в аптеках «Мед-сервіс», які беруть участь у «Спеціальному проекті».
Повний перелік аптек на сайті med-service.com.ua.
Знижка надається від ціни, що діє в аптеках «Мед-сервіс» на дату придбання товару.
На один чек понад 50 грн можна придбати один сертифікат.
Сертифікати не сумуються між собою, з іншими знижками, які діють в аптеках «Мед-сервіс» та зі знижками за програмою лояльності «МС-клуб».
Знижка за сертифікатом надається на одну покупку. Видача грошової компенсації замість надання знижки не допускається.
Компанія «Мед-сервіс» залишає за собою право забезпечити наявність акційного товару не в усіх аптеках.
Зовнішній вигляд акційного товару може відрізнятися від розміщеного в рекламних матеріалах.
Кількість акційного товару обмежена.

Повний перелік акційних позицій на сайті med-service.com.ua або (розділ «Акції та знижки», підрозділ «Сертифікат на знижку») за тел. 0 800 50 52 53 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів на території України).


X